chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Wizualizer Drewnochron – drewno na wiele sposobów

Wizualizer Drewnochron – drewno na wiele sposobów

10.08.2009
Wybór odpowiedniego środka do dekoracji drewna jeszcze nigdy nie był tak prosty! Zamiast spędzać kilka godzin między półkami w sklepie budowlanym, teraz decyzję tę możemy podjąć w kilka minut, nie ruszając się z domu. Nowe narzędzie internetowe marki Drewnochron – Wizualizer, dostępne pod adresem www.drewnochron.pl, to innowacyjne rozwiązanie, które pomoże dopasować do siebie kolory drewnianych powierzchni w naszym domu i ogrodzie.

Chemia budowlana - Wizualizer Drewnochron – drewno na wiele sposobów

Lakiery, lakierobejce i impregnaty - musi się w nie zaopatrzyć każda osoba odnawiająca, remontująca lub wykańczająca drewnem dom i ogród. Drewniane płoty, meble, okiennice czy altanki wymagają stałej ochrony przed wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych, grzybów i uszkodzeń mechanicznych.
Przeczytaj również: Jak dbać o drewniane elementy
REKLAMA:


Szeroka oferta produktów zabezpieczających i dekoracyjnych do powierzchni drewnianych i drewnopochodnych sprawia, że coraz trudniej dobrać pasujące do siebie odcienie, które jednocześnie podkreślą piękno drewnianej struktury i wkomponują się w wybraną aranżację.

Dostępna od lipca na stronie internetowej www.drewnochron.pl nowa, niezwykle pomysłowa i wygodna aplikacja - Wizualizer Drewnochron ogranicza ten problem do minimum. Dzięki niej dobierzemy odpowiednie środki zabezpieczające oraz dekoracyjne przeznaczone do pielęgnacji drewna i powierzchni drewnopodobnych, a nawet skomponujemy je z kolorami ścian. Jak to możliwe?

Chemia budowlana - Wizualizer Drewnochron – drewno na wiele sposobów

Wizualizer – krok po kroku


Pierwszym etapem pracy z Wizualizerem Drewnochron jest określenie przedmiotów, które chcemy pomalować. Narzędzie umożliwia wybranie jednego z 16 zdjęć w czterech kategoriach: dom, ogród, wnętrza i elementy. Klikamy w zdjęcie i od razu możemy przystąpić do pracy! Wskazując na fotografii poszczególne powierzchnie, możemy zaznaczyć je kursorem (podświetlą się), a potem wybrać rodzaj środka i jego kolor, który najbardziej nam odpowiada. W ten sposób możemy przekonać się, czy płot pokryty zieloną Lakierobejcą żelową będzie dobrze komponował się z meblami ogrodowymi pomalowanymi Lakierobejcą 2 w 1 w kolorze sosny, a także jaki kolor ścian będzie dla nich najlepszym tłem. W Wizualizerze znajdziemy gotowe kolory dla elementów drewnianych oraz wszystkie kolory farb do ścian marki Dekoral.
Przeczytaj również: Walka z grafitti

Przede wszystkim funkcjonalność


Przejrzysta struktura Wizualizera Drewnochron sprawia, że każdy użytkownik bez najmniejszych problemów znajdzie interesujące go drewniane powierzchnie oraz sprawdzi, jakie barwy najlepiej do nich pasują.

Korzystanie z Wizualizera ułatwią zastosowane w nim podstawowe i jednocześnie niezwykle przydatne funkcje, takie jak pomoc, czy opcje cofnięcia i powtórzenia danego kroku. Na każdym etapie pracy, możemy zmienić podjęte wcześniej decyzje, aby dojść do finalnej wersji odpowiadającej naszym potrzebom i gustowi. Po zakończeniu, projekt możemy zapisać w swoim komputerze, wysłać e-mailem do przyjaciół lub wydrukować. Na wydruku znajdzie się zarówno wybrane zdjęcie, jak i lista użytych produktów i ich kolorów. Program wskaże nam także, jakich produktów potrzebujemy, żeby przenieść nasze wirtualne dzieło do rzeczywistości.

Wizualizer Drewnochron pozwoli nam oszczędzić cenny czas, który dotąd poświęcaliśmy na zastanawianie się i przypominanie sobie w sklepie, który produkt jest najodpowiedniejszy do wybranej powierzchni. Z wydrukowaną listą w ręce, powiemy sprzedawcy, co jest nam potrzebne i po kilku minutach będziemy gotowi do upiększania i zabezpieczania drewnianych elementów w naszym domu i ogrodzie.Drewno to piękny i trwały surowiec, który chętnie wykorzystujemy w naszych domach i ogrodach. Dzięki produktom marki Drewnochron możemy o nie odpowiednio dbać, tak żeby nie traciło swoich estetycznych wartości. Natomiast z Wizualizerem Drewnochron dopasujemy barwy odpowiednie do poszczególnych elementów, jak i do całego pomieszczenia. Szukanie, dobieranie i kupowanie lakierów, lakierobejc i impregnatów zamieni się z kłopotliwej konieczności w świetną zabawę.

Producent: PPG Industries

Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt