chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Przemysłowy osuszacz powietrza

Przemysłowy osuszacz powietrza

15.07.2009
Idealny do osuszania pomieszczeń, ścian, piwnic, budynków.

Chemia budowlana - Przemysłowy osuszacz powietrza
Osuszacze wyprodukowane, zgodnie ze standardami europejskich norm jakościowych charakteryzują się niezawodnością i wysoką wydajnością. Są zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Posiadają niezawodną, zwartą konstrukcję. Produkt wyprodukowany przez firmę Oasis, którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem.

REKLAMA:


- Wydajność osuszania do 35 l wody / dobę
- Przepływ powietrza 510 m3/h
- Obudowa stalowa, laminowana

Ten wysokowydajny, bezserwisowy model, przez wiele lat używany jest w firmach budowlanych i jednostkach gospodarczych w całej Europie, do osuszania zamkniętych pomieszczeń osuszając świeżo wylane posadzki, pomalowane ściany czy położone tynki. Wykorzystywany jest również po powodziach, czy w miejscach o nadmiernej wilgoci.

Promocyjna cena sprzedaży 1500 zł netto.

WaterSmile

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt