chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Nowa technologia przy remontach mroźni. Możliwość wykonania naprawy w temperaturze do

Nowa technologia przy remontach mroźni. Możliwość wykonania naprawy w temperaturze do -26 °C

17.01.2012
Zużycie, starcie czy uszkodzenie powierzchni posadzki w mroźniach stanowi nie lada problem. Naprawa przy pomocy standardowo dostępnych materiałów w przypadku temperatury roboczej -24C° nie jest możliwa. Do przeprowadzania prac w takich warunkach dotychczas niezbędne były dodatkowe zabiegi robocze w postaci namiotów z ogrzewaniem, które z kolei ograniczały pełne wykorzystanie mroźni.

Chemia budowlana - Nowa technologia przy remontach mroźni. Możliwość wykonania naprawy w temperaturze do -26 °C
MC-Bauchemie przygotowała ofertę kompletnego systemu do szybkiego i skutecznego remontu posadzek w mroźniach. Nie jest już konieczne podgrzewanie materiałów wykorzystywanych do naprawy czy podgrzewanie uszkodzonych obszarów.
REKLAMA:


Bazą systemu są materiały na bazie żywic syntetycznych, które nie mają zapachu i podczas obróbki nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. System ten został specjalnie opracowany do zastosowania w temperaturach od -18°C do -26°C.

W przypadku uszkodzeń miejscowych, uszkodzonych fug i spojeń stosuje się MC-DUR 3500KH. Do wyrównania kolein i uzyskania płaskich powierzchni lub wypełnienia śladów po frezowaniu stosuje się MC-DUR Cold Store Pro.

Nie ma potrzeby stosowania środków do gruntowania powierzchni. Nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. Szybkie wzajemne oddziaływanie komponentów systemu pozwala eksploatować powierzchnię w krótkim czasie po przeprowadzeniu remontu.Idealnie równa i płaska posadzka wpływa na zabezpieczenie odpowiednich warunków pracy operatorów wózków widłowych. Znacznie wydłuża się również trwałość urządzeń transportowych. Wszelkie materiały są w bezpieczny sposób transportowane, dzięki czemu możemy ograniczyć w ten sposób ilość towarów uszkodzonych.

Źródło: Mc-Bauchemie

Autor: MC-Bauchemie - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt