chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Color Samples 127 – nowy tester kolorów!

Color Samples 127 – nowy tester kolorów!

12.05.2010
Przed zakupem farby do odnowienia całego wnętrza sprawdź, jak wybrany kolor będzie prezentować się bezpośrednio na ścianie. Benjamin Moore & Co. przygotował Color Samples 127 – ekonomiczne testery kolorów o pojemności 0,48 l.

Chemia budowlana - Color Samples 127 – nowy tester kolorów!
Postrzeganie kolorów we wnętrzu zależy od wielu czynników, które trudno jest zweryfikować na etapie zakupu farby. Elementem mającym największy wpływ na efekt kolorystyczny jest rodzaj i natężenie światła w malowanym pokoju. Ten sam odcień farby nieco inaczej prezentuje się w pomieszczeniu z oknami skierowanymi na wschód i na zachód oraz w zależności od zastosowania oświetlenia górnego lub bocznego. Nie bez znaczenia dla ostatecznej kolorystyki ścian i sufitów pozostaje struktura malowanego podłoża (gruboziarnisty tynk mineralny, gładź gipsowa itp.). Powyższe argumenty przemawiają za tym, aby przed finalnym zakupem farb, sprawdzić wybrany kolor na niewielkim fragmencie ściany. To najszybszy i najtańszy sposób na utwierdzenie się w przekonaniu, że dokonaliśmy trafnego wyboru kolorystycznego. Amerykańska firma Benjamin Moore postanowiła ułatwić to zadanie, wprowadzając do swojej oferty Color Samples 127 - niewielkie opakowania farby.
Przeczytaj również: Kolekcja kolorów Color Stories
REKLAMA:


Color Samples 127 to ekonomiczne testery kolorów o pojemności 0,48 l. Produkt pozwala na pomalowanie niewielkiego fragmentu ściany i przekonanie się, czy wybrana kolorystyka odpowiada charakterowi i wystrojowi wnętrza. Dzięki testerowi koloru Color Samples 127 można również sprawdzić, jak dany odcień farby będzie prezentować się przy świetle dziennym, a jak wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Zastosowanie produktu marki Benjamin Moore eliminuje ryzyko wyboru koloru, który byłby niezgodny z naszymi oczekiwaniami.

Chemia budowlana - Color Samples 127 – nowy tester kolorów!
Tester zawiera wodorozcieńczalną, lateksową farbę akrylową o półmatowym stopniu wykończenia. Wysokiej jakości produkt marki Benjamin Moore przeznaczony jest do malowania ścian i sufitów znajdujących się we wnętrzach pomieszczeń. Color Samples 127 dostępny jest w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej ponad 11 000 kolorów. Klienci mogą wybierać odcienie farby spośród 3 wzorników marki Benjamin Moore: Color Preview®, Color Classic® oraz Affinity®. Opakowanie Color Samples 127 pozwala na jednokrotnie pomalowanie ok. 5-6 m² powierzchni.

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.
Przeczytaj również: Farby o matowym stopniu połysku

Informacje o produkcie:


Wydajność: ok. 5-6 m²/opakowanie przy jednokrotnym malowaniu;
Kolorystyka: szeroka gama kolorów z wzorników Color Preview®, Color Classic® oraz Affinity®;
Cena: od 46 zł brutto/ opakowanie (w tym 22% VAT).
Opakowanie: 0,48 l;
Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
Dystrybutor: B.M. Polska

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt