chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin

Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin

22.03.2023
Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”. To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.

Chemia budowlana - Fot. Styropian
Fot. Styropian

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.  Firma Styropmin, która w tym roku obchodzi 30. lecie działalności, jest jednym z wiodących i największych polskich producentów styropianu. Od początku lat 90. Styropmin wyprodukował ponad 23 mln m3 styropianu, zyskując prawie 6 000 zadowolonych klientów. Dzisiaj to także 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, obsługiwane przez ponad 100 pracowników. - Minione 30 lat pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz zaufanie tysięcy zadowolonych nabywców. W dalszym ciągu pracujemy nad tym, aby je utrzymać. Nie osiadamy na laurach. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplania domów wprowadzamy do naszej oferty kolejne, innowacyjne rozwiązania takie jak linia płyt Duo Line czy system Instal Panel - stworzony przez naszych ekspertów do skutecznej izolacji pod wodne ogrzewanie podłogowe – podkreśla Krzysztof Słaby, prezes zarządu firmy Styropmin.

REKLAMA:

Na szczególną uwagę zasługują także działania podejmowane przez Styropmin na rzecz ochrony środowiska. – Jest to jeden z najważniejszych elementów strategii naszej firmy. Płyty styropianowe Styropmin mają najlepsze na rynku parametry związane z energooszczędnością ocieplanych budynków. W trosce o środowisko wdrażamy także kolejne proekologiczne rozwiązania – dodaje Maria Szymańska, wice prezes zarządu firmy Styropmin. Dlatego też Styropmin zdecydował się przystąpić do proekologicznego, międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS), potwierdzając w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania odpadów.
Przeczytaj również: Termo Organika bezkonkurencyjna
Chemia budowlana - Fot. Styropian
Fot. Styropian
Chemia budowlana - Fot. Styropian
Fot. Styropian
Chemia budowlana - Fot. Styropian
Fot. Styropian

Osobowości Branży


Jest to wyróżnienie specjalne, przyznawane szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby – prezes zarządu Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes Styropmin zostali uhonorowani w tym roku za tak skuteczny rozwój marki Styropmin na polskim i europejskim rynku materiałów termoizolacyjnych oraz za zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów. - Bardzo doceniamy wyróżnienie, jakie zostało nam przyznane przez Redakcję i Radę Naukową magazynu Builder. To dla nas kolejny impuls, aby stale rozwijać i doskonalić ofertę. W naszym imieniu pragnę także podziękować wszystkim pracownikom. To w dużej mierze ich zasługa, że produkty marki Styropmin są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Wykwalifikowani ludzie, dla których jakość produktów jest najważniejszym priorytetem – to dla naszej firmy bardzo istotny element strategii biznesowej – podkreśla Michał Luba, właściciel firmy Styropmin.

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt