chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Taras? Od zaraz! Na dobry początek sezonu – Środek czyszczący do tarasów V33

Taras? Od zaraz! Na dobry początek sezonu – Środek czyszczący do tarasów V33

10.03.2020
Zanim wystawimy nasz ulubiony zestaw mebli i zasiądziemy z kawą w pierwszych promieniach wiosennego słońca, warto dać tarasowi chwilę na... regenerację po zimie. Choć w tym roku śniegu było jak na lekarstwo, deski i tak ciężko pracowały pod wpływem wilgoci, wahań temperatury i zmiennych warunków atmosferycznych. Środek czyszczący do tarasów V33 sprawnie usunie ślady długich, zimowych miesięcy i w pełni odsłoni urok naszego drewnianego tarasu.

Chemia budowlana - Fot. V33
Fot. V33

Naniesiony przez wiatr piasek, nawiane liście, zacieki po deszczu i plamy po topniejącym śniegu – mimo że jesienią i zimą ruch na tarasie nie był duży, deski zniosły w tym czasie naprawdę sporo. Środek czyszczący do tarasów V33 poradzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, odtłuszczając powierzchnię i usuwając szare, nieestetyczne przebarwienia, różnego rodzaju plamy oraz ślady po opadach. W efekcie wiosennych porządków drewno będzie rozjaśnione, a jego naturalny kolor zostanie wydobyty i zaakcentowany.

Chemia budowlana - Fot. V33
Fot. V33
Środek czyszczący do tarasów V33 przeznaczony jest do stosowania w przypadku drewna egzotycznego, sosnowego lub impregnowanego ciśnieniowo, świetnie sprawdzi się również w pielęgnacji desek olejowanych. Dbających o środowisko dodatkowo ucieszy fakt, że skład preparatu jest bezpieczny i przyjazny dla otoczenia.
REKLAMA:


Jeśli już nadszedł pierwszy ciepły weekend, a w nas wezbrała energia i ochota na wiosenne porządki na tarasie, prace należy zacząć od usunięcia z jego powierzchni kurzu, pyłu i innych, naniesionych przez jesień i zimę zanieczyszczeń takich jak: kamyczki, liście czy drobne gałązki. W ramach przygotowań Środek do czyszczenia tarasów V33 rozcieńczamy w proporcji 1l produktu na 2l letniej wody. Jeśli zdecydowaliśmy się na użycie myjki ciśnieniowej, płyn przelewamy do pojemnika i nanosimy na powierzchnię, pozostawiając na 5 minut. Po upływie tego czasu zmywamy preparat czystą wodą. W przypadku czyszczenia ręcznego możemy wykorzystać konewkę lub spryskiwacz ogrodowy, wydłużając jednocześnie działanie preparatu do 10 minut. Przed spłukaniem środka czystą wodą niezbędne będzie także energiczne przetarcie desek szczotką o sztywnym włosiu w celu pozbycia się bardziej opornych zabrudzeń. Jeśli jednak plamy są naprawdę uporczywe lub stwierdzimy, że powierzchnia jest wyjątkowo mocno zanieczyszczona i wymaga intensywniejszej pielęgnacji – niewielką ilość Środka czyszczącego do tarasów V33 aplikujemy bez rozcieńczania na zabrudzone miejsca, rozprowadzamy za pomocą szczotki o twardym włosiu i zmywamy wodą.

Czas pracy zależy od powierzchni, którą trzeba odświeżyć. Środek czyszczący do tarasów V33 działa jednak na tyle szybko i skutecznie, że jedno popołudnie w zupełności wystarczy, żeby usunąć ślady po zimie i zacząć nowy sezon... z czystym tarasem.

Producent: V33
Wydajność: 30 m. kw.
Opakowanie i cena: 43,49 zł / 1L

Autor: V33 Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt