chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Profesjonalny klej Premium LVT od Soudal

Profesjonalny klej Premium LVT od Soudal

28.10.2019
Panele LVT (Luxury Vinyl Tiles) szturmem zdobywają rynek materiałów posadzkowych. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu designowi i niebywałej wytrzymałości przy stosunkowo niewielkich kosztach. W portfolio firmy Soudal znajdziemy profesjonalny klej Premium LVT, który gwarantuje trwały i oszczędny montaż podłogi winylowej.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Moda na panele LVT rośnie w błyskawicznym tempie. Nic dziwnego: łącząc w sobie wygląd naturalnych materiałów i zalety nowoczesnych tworzyw sztucznych, umożliwiają zaprojektowanie wymarzonej podłogi zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Panele LVT dostępne są w szerokiej gamie kształtów, wzorów i kolorów. Mogą do złudzenia przypominać drewno, kamień czy ceramikę, a w konsekwencji współgrają z dowolnym stylem aranżacji wnętrza. Jednocześnie są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności czy natężonym ruchu, są także bardzo łatwe w konserwacji. Ponadto w przypadku prac renowacyjnych mogą być układane na już istniejącej podłodze, bez konieczności kucia starej posadzki.

Warunkiem komfortowego użytkowania podłogi winylowej przez długie lata jest jej fachowy montaż. Z myślą o efektywnym mocowaniu paneli LVT na równych, chłonnych powierzchniach wewnątrz budynku, firma Soudal opracowała profesjonalny klej Premium LVT. Jest to klej dyspersyjny w postaci pasty, który odznacza się mocnym chwytem początkowym i wysoką wytrzymałością. Z powodzeniem może być stosowany do klejenia paneli LVT również na ścianach i suficie pomieszczenia. Premium LVT nie zawiera rozpuszczalników i jest nieszkodliwy dla środowiska (niska emisja lotnych związków organicznych została potwierdzona certyfikatem EC1 Plus). Jego dodatkowymi zaletami są krótki minimalny czas odparowania (10 minut) oraz długi czas otwarty (maksimum 30 minut).
REKLAMA:


Co istotne, klej Premium LVT marki Soudal charakteryzuje się wysoką odpornością na szeroki zakres temperatur. W rezultacie idealnie sprawdza się przy systemie ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego i ściennego), który ze względu na swoje ekonomiczne i ekologiczne walory jest coraz częściej i chętniej wybieranym rozwiązaniem grzewczym.

Estetyka i funkcjonalność pomieszczenia w dużej mierze zależy od rodzaju wykorzystanego materiału posadzkowego. Nie mniej istotny jest jego profesjonalny montaż. Zastosowanie kleju Premium LVT marki Soudal pozwoli nam uniknąć kosztownych błędów i osiągnąć trwały efekt.

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt