chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Nowy klej do płytek P25 firmy Greinplast

Nowy klej do płytek P25 firmy Greinplast

23.07.2019
Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę klejów do płytek. Od czerwca w sprzedaży jest całkowicie nowy Klej do płytek ceramicznych i gresowych P25 wzmocniony.

Chemia budowlana - Klej do płytek P25. Fot. Greinplast
Klej do płytek P25. Fot. Greinplast
P25 służy do przyklejania płytek ceramicznych oraz gresowych o nasiąkliwości poniżej 3% na stabilnych powierzchniach poziomych, pionowych o obniżonym spływie i wydłużonym czasie otwartym pracy. Przeznaczony na podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo – wapienne, wapienno – cementowe, gipsowe, mury z cegły, pustaków ceramicznych, betonu komórkowego, powierzchni betonowych. Klej jest mrozo i wodoodporny. Można go stosować w pomieszczeniach suchych i czasowo wilgotnych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Firma Greinplast w swojej ofercie posiada obecnie dziewięć rodzajów klejów do płytek, oznaczonych symbolami od P10 do P90LD. Każdy z nich charakteryzuje się innymi parametrami wytrzymałości, przyczepności oraz przeznaczenia i zastosowania. Firma skrupulatnie wyjaśnia klientom owe parametry w specjalnym folderze, ułatwiającym trafny dobór kleju do rodzaju okładziny i podłoża. Dodatkowo, na opakowaniach zamieszczono piktogramy informujące o właściwościach produktu.
Autor: Greinplast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt