chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Nowoczesna, wodoprzepuszczalna fuga drenażowa Solitӓr F20 od Sopro

Nowoczesna, wodoprzepuszczalna fuga drenażowa Solitӓr F20 od Sopro

10.04.2019
Nowość od firmy Sopro – fuga wodoprzepuszczalna Solitӓr F20, szczególnie polecana do modnych gresowych płyt o grubości ≥ 2 cm, montowanych w obszarach zewnętrznych na podbudowie związanej i niezwiązanej.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Sopro Solitӓr F20 to jednoskładnikowa, gotowa do użycia, utwardzalna tlenem z powietrza zaprawa fugowa na bazie żywicy syntetycznej. Dedykowana lekko obciążonym okładzinom brukowym, kamiennym, klinkierowym i ceramicznym, sprawdzi się doskonale w przypadku tarasów, ścieżek i powierzchni ogrodowych oraz stref wejścia do budynków.

Jej innowacyjna, szlamowa konsystencja gwarantuje niezwykle łatwe stosowanie, a możliwość zabudowy nawet podczas niewielkich opadów deszczu zapobiega niechcianym przestojom prac. Solitӓr F20 to fuga drenażowa o zamkniętej strukturze i optymalnej wodoprzepuszczalności, co w znacznym stopniu ogranicza przerastanie traw, mchów i grzybów, a także przeciwdziała podciąganiu kapilarnemu, redukując powstawanie wapiennych wykwitów i przebarwień widocznych na okładzinie. Przeznaczona do spoin powyżej 3 mm, szczególnie do gresowych płyt tarasowych o grubości ≥ 2 cm, wykazuje wysoką odporność na mróz, działanie soli oraz czyszczenie wodą pod ciśnieniem. Już po 24 godzinach zafugowana powierzchnia może być obciążona lekkim ruchem pieszym, a pełną wytrzymałość na obciążenia osiąga po 7 dniach.
REKLAMA:


Produkt dostępny jest w 3 kolorach: piaskowym, szarym brukowym oraz niezwykle modnym antracycie.

Rada eksperta Sopro: Maksymalny format płyt na podbudowie niezwiązanej wynosi 80x80 cm, zaś minimalny 30x30 cm. Gresowe płyty tarasowe o grubości ≥ 2 cm należy układać zgodnie z zaleceniami z wypełnieniem fugą na pełną głębokość spoiny min. 20 mm.

Producent: Sopro
Cena: 351,00 zł brutto / 25 kg
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt