chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Atlas koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych

Atlas koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych

28.01.2019
Niezależnie od rodzaju i skali prowadzonych prac budowlanych, czyszczenie zabrudzeń po zaprawach mineralnych dotyczy zarówno wykonawców, jak i inwestorów. Czego użyć, aby być pewnym, że środek bez problemów poradzi sobie z zanieczyszczeniem i jednocześnie nie zniszczy powierzchni? Odpowiedzią jest ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH, produkt będący „must have“ każdego fachowca.

Chemia budowlana - Koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych. Fot. Atlas
Koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych. Fot. Atlas

Różnorodne możliwości


ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABUDZEŃ CEMENTOWYCH to produkt rekomendowany do czyszczenia zabrudzeń po wszelkich pracach budowlanych – remontach i nowych inwestycjach. Idealnie sprawdza się do usuwania pozostałości na bazie zapraw mineralnych wykorzystywanych do tynkowania, murowania, ocieplania budynków, wykonywania podkładów podłogowych czy przyklejania i fugowania płytek. Jest niezastąpiony, gdy konieczne jest usunięcie świeżych i zadawnionych pozostałości: cementowych i cementowo-wapiennych zapraw tynkarskich, fug i klejów cementowych, gipsu, wykwitów solnych i wapiennych oraz plam z rdzy. Co ważne, może być także rozcieńczany w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia.

Rożnorodne zastosowania


Produkt, który wchodzi w skład nowej, dedykowanej do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji linii, bez obaw może być wykorzystywany do okładzin ceramicznych (glazura, terakota, gres, klinkier), płytek kamiennych, murów kamiennych, kostki brukowej oraz stali, blach ocynkowanych, lakierowanych i tworzyw sztucznych. Zalecany jest również do czyszczenia narzędzi i urządzeń, na których doszło do zaschnięcia zapraw mineralnych, takich jak betoniarki, mieszadła, kielnie czy pace.
REKLAMA:


Nowa linia produktów


Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH dostępny jest w plastikowych pojemnikach o pojemności 1l i 5l.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt