chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domu

Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domu

28.12.2016
Wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, takie jak tłuste plamy, zacieki od farb, kleju czy lakierów są szczególnie trudne do usunięcia. Powstają najczęściej podczas remontów i prac naprawczych, więc uniknięcie ich jest niemożliwe. By pozbyć się ich skutecznie, warto zaopatrzyć się w środek, który z łatwością usunie uciążliwe zabrudzenia i nie zniszczy czyszczonego przedmiotu. W takim wypadku przydatna może okazać się benzyna ekstrakcyjna.

Chemia budowlana - Fot. Dragon
Fot. Dragon
Benzyna ekstrakcyjna to uniwersalny produkt przeznaczony do rozcieńczania, który świetnie sprawdzi się po wykonanym remoncie przy usuwaniu tłuszczów, olejów, wosków, pokostu lnianego, kleju, etykiet i naklejek, oraz wyrobów lakierowanych, m.in. olejnych lub ftalowych. Nadaje się także do oczyszczania narzędzi i części urządzeń. Sprawdzi się również przed pracami remontowymi, przy odtłuszczaniu powierzchni do malowania, np. ławki, stołu, futryny itp. Może być stosowana na wielu rodzajach powierzchni: tworzywie sztucznym, szkle, metalu i drewnie. Jej szerokie możliwości pozwalają wykorzystywać ją podczas codziennych porządków, np. przy czyszczeniu okapu, lampy, ram okiennych lub nawet sadzy w kominku. Okaże się niezawodna w ogrodzie przy czyszczeniu mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego, narzędzi ogrodowych lub grilla. Benzyna ekstrakcyjna to produkt wielozadaniowy, ułatwiający wiele prac domowych, dlatego warto mieć ją zawsze w domu.

Dane techniczne:


Producent: Dragon Poland,
Produkt: Benzyna ekstrakcyjna,
Opakowanie: Butelka szklana, puszka metalowa,
Gramatura: 500 ml, 5 L, 20 L,
Barwa: Bezbarwna,
Cena: ok. 8 zł.
Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt