chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Szlifierki kątowe z serii Economy by Ferm

Szlifierki kątowe z serii Economy by Ferm

19.04.2010
Pod kątem ekonomii - nowe szlifierki kątowe z serii Economy by Ferm

Chemia budowlana - Szlifierka kątowa EBF-125/880. Fot.: Proma Polska
Szlifierka kątowa EBF-125/880. Fot.: Proma Polska
W katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” firmy Proma pojawiło się wiele nowych urządzeń w cenionej przez klientów linii Economy by Ferm. Seria została wzbogacona między innymi o dwie szlifierki kątowe.
REKLAMA:


Cięcie i szlifowanie twardych materiałów takich jak metal czy kamień wymaga użycia szlifierki kątowej. Do ciężkich zadań tego typu, narzędzia o niewielkich tarczach i małej mocy mogą okazać się niewystarczające. Właśnie dlatego, do znanej już klientom Szlifierki kątowej EBF-115/500 dołączyły dwa zupełnie nowe modele.

Moc i komfort pracy


Szlifierka kątowa EBF-125/880 to narzędzie wyposażone w tarczę o średnicy 125 mm. Wydajny silnik o mocy 880 W pozwala na osiągnięcie prędkości pracy wynoszącej 11 000 obrotów na minutę. Dzięki sześciostopniowej regulacji ilości obrotów możliwe jest precyzyjne dobranie szybkości do wykonywanego zadania. Uchwyt narzędzia może być mocowany na trzy strony, co znacznie poprawia komfort pracy.

Chemia budowlana - Szlifierka kątowa EBF-230/2000. Fot.: Proma Polska
Szlifierka kątowa EBF-230/2000. Fot.: Proma Polska
Szlifierka kątowa EBF-230/2000 to urządzenie do naprawdę ciężkich prac, wyposażone w tarczę o średnicy 230 mm i silnik o mocy 2000 W, pozwalający osiągnąć prędkość pracy wynoszącą 6 000 obrotów na minutę. Narzędzie doskonale poradzi sobie z cięciem i szlifowaniem dużych elementów.
W obu szlifierkach zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne. Blokada wrzeciona pozwala na łatwą wymianę tarczy. W prosty sposób, bez konieczności rozkręcania urządzenia wymienić można również szczotki węglowe.

Szlifierka kątowa EBF-125/880 cena katalogowa 114,00 zł netto
Szlifierka kątowa EBF-230/2000 cena katalogowa 259,00 zł netto

Dystrybutor: Proma Polska

Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt