chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » Nowości na rynku »  Uniwersalna ochrona przed wodą

Uniwersalna ochrona przed wodą

09.07.2015
Zabezpieczenie fundamentów przed zawilgoceniem lub bezpośrednim działaniem wody to istotny wyznacznik troski o stan całego budynku. Ochronę ściany przed korozją i jej następstwami zapewnić może specjalny preparat bitumiczno-kauczukowy.

Chemia budowlana -  Fot. BOLIX
Fot. BOLIX
Wzmocniona włóknami, grubowarstwowa, dwuskładnikowa masa bitumiczno-kauczukowa BOLIX B-2SM Uni służy do wykonywania trwałych, elastycznych izolacji przeciwwodnych oraz przeciwwilgociowych na zewnątrz budynków, na typowych podłożach mineralnych. Sprawdza się jako hydroizolacja typu ciężkiego, średniego i lekkiego, stosowana na powierzchniach poziomych i pionowych. Stanowi więc uniwersalną, skuteczną zaporę nawet przed naporem, utrzymującej się długotrwale wody opadowej lub w sytuacjach, gdy zwierciadło wody gruntowej znajduje się powyżej poziomu fundamentów.

Nakładana ręcznie, może być użyta jako izolacja pośrednia (pod warstwę jastrychu cementowego) płyt betonowych, balkonów i tarasów lub przy montażu płyt XPS do powierzchni asfaltowych i mineralnych, w strefach stykających się z gruntem. Preparat dobrze przylega do wszystkich suchych i lekko wilgotnych podłoży mineralnych, a także bitumicznych, posiadających odpowiednią wytrzymałość. Po nałożeniu na izolowaną strefę, szybko schnie, osiągając niezbędną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i substancje agresywne, występujące w naturalnym podłożu gruntowym. BOLIX B-2SM Uni jest przy tym elastyczną, bezrozpuszczalnikową masą posiadającą zdolność krycia rys w podłożu. To pierwsza linia obrony budynku przed wilgocią oraz wodą, występującą w gruncie.

REKLAMA:


Źródło: BOLIX

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

Inne nowości firmy Bolix
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt