chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » Nowości na rynku »  Fuga Procolor – ochrona i dekoracja

Fuga Procolor – ochrona i dekoracja

13.01.2015
Spoina to bardzo ważny element aranżacji opartych na płytkach ściennych czy podłogowych. Poprawnie zaaplikowana, skutecznie zdobi i chroni pokryte powierzchnie.

Chemia budowlana -  Fot. BOLIX
Fot. BOLIX
Fuga BOLIX PROCOLOR służy do spoinowania płytek ceramicznych, okładzin z gresu, klinkieru, kamienia (z wyłączeniem marmuru i piaskowca), płyt betonowych i mozaiki szklanej na powierzchniach ściennych lub podłogowych, na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Jako wodo- i mrozoodporny preparat, sprawdza się zarówno w pomieszczeniach narażonych na zawilgocenie, jak i na balkonach czy tarasach. Fugę można także stosować przy ogrzewaniu podłogowym oraz na schodach. W każdym przypadku skutecznie zmniejsza chłonność wody, a dzięki zawartości nanocząsteczek srebra jest wysoce odporna na skażenie mikrobiologiczne.

Spoina BOLIX PROCOLOR jest suchą mieszanką spoiw hydraulicznych, bazy drobnoziarnistych wypełniaczy mineralnych, pigmentów i dodatków modyfikujących. Łatwa w aplikacji, elastyczna, odporna na zabrudzenia i ścieranie tworzy na pokrywanej powierzchni, pozbawioną rys i spękań, atrakcyjną wizualnie warstwę ochronną. Bogata paleta dostępnych kolorów (m.in. mleczny, oliwkowy, turkusowy, jasnobłękitny) pozwala przy tym dostosować wygląd tej warstwy do całości aranżacji. BOLIX PROCOLOR stosuje się do spoinowania okładzin ułożonych na nieodkształcalnych podłożach z cegły, betonu oraz na cementowych i cementowo-wapiennych wyprawach tynkarskich.

REKLAMA:


Informacje techniczne:
Produkt: fuga BOLIX PROCOLOR
Producent: BOLIX
Temperatura stosowania i podłoża: od +5°C do +25°C
Odporność na ścieranie: ≤1000mm³
Szerokość spoiny: 1–7 mm
Zużycie: 0,10-1,40kg/m² (w zależności od szerokości spoiny i wielkości płytek)
Spoinowanie: Po 48 godzinach od przyklejenia płytek
Proporcje mieszkania: 0,48-0,55l wody na 2,2kg spoiny
Opakowanie: 2 kg + 10 % gratis = 2,2 kg
Cena brutto: od 9,84 zł brutto w zależności od koloru.

Źródło: Bolix

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

Inne nowości firmy Bolix
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt