chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » Nowości na rynku »  BADASS zestaw malarski 2x szybsze malowanie

BADASS zestaw malarski 2x szybsze malowanie

17.03.2023
Nowość od Blue Dolphin, czyli zestaw malarski BADASS do 2 x szybszego malowania powierzchni.

Chemia budowlana - Fot. Blue Dolphin
Fot. Blue Dolphin
Wewnątrz zestawu znajdziemy dużą, bo mieszczącą aż 8 litrów farby i solidnie wykonaną kuwetę wraz z pięcioma foliowymi pokrowcami.

Pokrowce w dużym stopniu ułatwiają prace malarskie, ponieważ dzięki nim oszczędzicie czas i wodę zużywaną na mycie kuwety po skończonym malowaniu. Dodatkowo można je szczelnie zakleić, co pozwoli zapobiec zaschnięciu farby.W zestawie znajduje się także uchwyt, którego szerokość można regulować w zakresie od 11 do 18 cali (27,94cm do 45,72cm)

Kolejnym produktem z zestawu jest wałek Killer. Zwróćcie uwagę na jego szerokość! To aż 37cm. Dzięki niemu malowanie powierzchni będzie przebiegało 2x szybciej i o wiele sprawniej (efektywniej)

REKLAMA:
Autor: XL - TAPE - INTERNATIONAL - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

Inne nowości firmy XL - TAPE - INT
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_1miesiac' doesn't exist