chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Farba Armorin 4 w 1 firmy Unicell Poland

Farba Armorin 4 w 1 firmy Unicell Poland

09.09.2015
Armorin 4 w 1 to farba do zabezpieczenia i dekoracji powierzchni stalowych i żeliwnych

Chemia budowlana - Armorin 4 w 1 farba do metalu. Fot. Unicell Poland
Armorin 4 w 1 farba do metalu. Fot. Unicell Poland
Produkt przeznaczony jest do stosowania zarówno na nowe, jak i pokryte rdzą powierzchnie. Nie wymaga stosowania gruntu pod farbę. Nazwa wzięła się stąd, że produkt pełni rolę pasywatora, gruntu, podkładu i farby.

Przed malowaniem należy usunąć luźną rdzę i pozostałości starych i uszkodzonych farb z powierzchni. Powierzchnie metalowe należy oczyścić i odtłuścić. Na cynk, aluminium i miedź należy nałożyć podkład do metali nieżelaznych, a powierzchnie gładkie przeszlifować drobnym papierem ściernym. Farbę, po wymieszaniu, można nanosić przy pomocy pędzla, wałka lub natrysku.
Przeczytaj również: Pomaluj świat dziecka z Beckers
REKLAMA:


Warto nałożyć dwie warstwy w odstępie ok. 8 - 10 godzin. Prawidłowo nałożona farba zapewnia 8 lat ochrony dla zabezpieczanej powierzchni.

Farba dostępna jest w dziesięciu kolorach: biały, żółty, zielony, niebieski, czerwony, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary, grafitowy i czarny.

Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt