chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona metalu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ochrona metalu » Jak dobrze zabezpieczyć metalowe elementy?

Jak dobrze zabezpieczyć metalowe elementy?

21.05.2018
Metal jest jednym z najbardziej trwałych surowców, dlatego często wykorzystywany jest do tworzenia dekoracji czy elementów wyposażenia ogrodu. By mógł długo stanowić efektowną ozdobę przydomowej przestrzeni, warto zapewnić mu dodatkową ochronę.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Produkty marki Jedynka przeznaczone do malowania metalowych powierzchni, takich jak wykonane ze stali przęsła ogrodzenia czy stalowe balustrady, zapewnią im nie tylko piękny kolor i wygląd, ale także odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych. W ten sposób wokół domu stworzymy czarujące otoczenie, które będzie cieszyć przez wiele sezonów.

Decyzja o malowaniu metalowych części ogrodowej architektury często jest warunkowana względami funkcjonalnymi, ale nie bez znaczenia pozostaje walor estetyczny. Dzięki Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal za jednym pociągnięciem pędzla można połączyć oba te aspekty.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Szybkoschnąca emalia akrylowa tworzy powłokę wytrzymałą na podwyższone temperatury i jest dostępna w 15 gotowych kolorach, które pozwolą stworzyć najmodniejsze aranżacje. Pomalowanie balustrady balkonowej na żółty odcień „Dzień pełen słońca” wywoła uśmiech na twarzy nawet w pochmurne dni, zaś kolor „Letnie niebo” będzie się pięknie prezentował na meblach ogrodowych, zachęcając do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, bez obaw o możliwość wyblaknięcia kolorów.

Malując wykonane z metalu elementy trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu ich przed korozją. W tym celu należy zastosować farbę podkładową Jedynka Antykorozyjna, która ochroni podłoże i zapewni większą wytrzymałość powłoki, a także lepszy wygląd emalii nawierzchniowej. Taki zabieg sprawi, że atrakcyjny efekt będzie można podziwiać przez wiele kolejnych lat.(Oceń ten artykuł):
(3.4)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona metalu

najcześciej czytane najcześciej czytane
Artykuły polecane
Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt