chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Aranżacyjne sposoby na stylowy odpoczynek pod chmurką

13.05.2024
Wiosna w pełnej krasie sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Na urządzonym ze smakiem balkonie lub werandzie relaks może być jednak znacznie przyjemniejszy. Prezentujemy kilka inspiracji, które pozwolą wykreować stylowe aranżacje przydomowej przestrzeni, by w zadbanym i gustownym otoczeniu cieszyć się ciepłym słońcem i piękną, wiosenną scenerią.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Obszerna weranda wsparta na masywnych, betonowych filarach, zamknięta drewnianą balustradą, gdzie odpoczynek oferują bujane fotele na biegunach, to klimatyczny obrazek jak z amerykańskiego filmu. Czarny kolor mebli pomalowanych emalią Dekoral Express Top i okiennice w tym samym odcieniu interesująco kontrastują z bielą balustrady i elewacją domu, zapraszając na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Ściany i dekoracje w złamanej bieli oraz brąz naturalnego drewna to gotowy przepis na wysmakowaną aranżację balkonu, która nigdy nie wyjdzie z mody. Półki pokryte farbą Dekoral Express Top w odcieniu Ale czad idą w parze z kolorem mebli wypoczynkowych i balkonowych barierek, tworząc pełną wdzięku, spójną kompozycję. Scenerię dopełniają liczne rośliny, które ze smakiem dekorują przestrzeń, wyznaczając przytulny klimat aranżacji.

REKLAMA:

Jeśli przy domu nie ma wydzielonej przestrzeni na taras czy balkon, nic straconego. Wygodny zestaw wypoczynkowy wystawiony przed wejściem w zupełności wystarczy, by móc wiosną zrelaksować się pod gołym niebem. Krzesła i stół pomalowane emalią Dekoral Express Top w niebieskim odcieniu Jakiś Kosmos, korespondujące kolorem z ramą okien, będą bajecznie prezentować się na tle białej elewacji domu, tworząc malowniczy krajobraz rodem z greckiego, wyspiarskiego miasteczka. Koloru aranżacji dodają barwne rośliny, które będą urokliwą ozdobą przestrzeni.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt