chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje ŻELOWE KREISEL

05.11.2021
Kleje żelowe to innowacyjne zaprawy do przyklejania płytek. Wszystkie charakteryzują się doskonałymi właściwościami roboczymi oraz wysoką przyczepnością nie tylko do standardowych podłoży takich jak wylewka betonowa czy tynk, ale także do podkładów z ogrzewaniem podłogowym, czy też do starych płytek ceramicznych. KLEJE ŻELOWE 2 i 3 swoje niecodzienne parametry techniczne zawdzięczają mikrokrzemionce oraz drobnemu uziarnieniu, dzięki czemu komfort pracy nimi jest wyraźnie lepszy. Lepiej nakładają się na podłoże i lepiej rozpływają pod płytką.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Co bardzo istotne dla wykonawcy, możliwe jest dodanie do nich wody w zależności od upodobań oraz miejsca stosowania (podłoga lub ściana). Szeroki zakres grubości warstwy (od 2 do 15mm) sprawia, że możliwe jest ich nakładanie także na podłożach o dużym stopniu nierówności. Są idealne do gresów, także tych wielkoformatowych (o długości boku >60cm) oraz płytek o niestandardowych wymiarach (prostokątne, których jeden bok jest kilkukrotnie dłuższy od drugiego. Po stwardnieniu są wodo- i mrozoodporne.

KLEJ ŻELOWY 2 nadaje się na takie podłoża jak:
- betony i betony komórkowe,
- silikaty,
- ceramikę,
- tynki gipsowe i cementowo-wapienne,
- płyty g-k i płyty cementowo-włóknowe,
- bloczki gipsowe,
- jastrychy i wylewki cementowe oraz anhydrytowe, także z ogrzewaniem podłogowym;
Jest to klej klasy C2TE, co oznacza, że ma ograniczony spływ i wydłużony czas otwartego schnięcia. To ważne cechy dla wykonawców, które pozwalają na dłuższy czas pracy klejem po jego nałożeniu na podłoże. W przypadku tego produktu istnieje też możliwość montażu płytek tzw. metodą „od góry”.
REKLAMA:


Kleje żelowe to produkty bardzo uniwersalne, są elastyczne i nadają się na szersze spektrum podłoży. Pozwalają na bezpośrednie przyklejanie płytek do starych okładzin ceramicznych oraz na dobrze przyczepne lamperie olejne. Nie wymagają one stosowania dodatkowych mostków szczepnych w postaci gruntów z kruszywem kwarcowym, dzięki czemu możliwie redukujemy ilości nakładanych warstw. Co za tym idzie, znacznie przyspieszamy tempo prac oraz minimalizujemy nakłady inwestycyjne na takich podłożach. Nie tylko trudne podłoża, ale także miejsca szczególne nie stanowią problemu dla tych produktów - żelowa 2 jak i 3 nadaje się także na tarasy i balkony.

KLEJ ŻELOWY 3 to biała odmiana wymienionego wcześniej produktu. Dzięki tej właściwości nie przebarwia kamienia naturalnego. Jest idealnym wyborem do granitu, marmuru, trawertynu czy piaskowca. Klej ten polecamy także do montażu płytek klinkierowych.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Najnowsze na forum
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Szukam dobrego adwokata
data » 01.12.2021, 16:18
Zanim udasz się do kancelarii online rozwiąż swój problem w
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Podstawówka
data » 01.12.2021, 16:17
Swoje dziecko na pewno wyślę do szkoły
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Romantyczny wyjazd
data » 01.12.2021, 16:17
Na jak długi czas chcielibyście
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Reklama firmy
data » 01.12.2021, 16:16
Do podstawowych korzyści płynącej z zainwestowania w kampanię prowadzoną przez specjalistów, takich jak agencja social media należy dotarcie
bekomo
Awatar użytkownika
Postów: 289
Re: Inteligentny dom
data » 01.12.2021, 15:42
W moim domu posiadam kilka systemów, które ułatwiają wiele rzeczy. https://24kato.pl
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt