chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

KOREK – NATURALNA ARANŻACJA ŚCIANY W SYPIALNI

04.11.2021
Nastrój panujący w sypialni w dużej mierze zależy od wyglądu ścian. Dzięki zastosowaniu korka ściennego wprowadzimy do niej naturalne piękno i zadbamy o przytulny charakter wnętrza.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Odpowiedni wystrój sypialni sprzyja chwilom wytchnienia od codziennej bieganiny, których zazwyczaj szukamy w tym pomieszczeniu. Zwolennicy stylu eko coraz częściej sięgają po korek ścienny, który doskonale odnajduje się w roli przykuwającej wzrok dekoracji. Jeżeli wyeksponujemy za jego pomocą jedną ze ścian w sypialni, np. ścianę za łóżkiem – w prosty sposób osiągniemy nietuzinkowy efekt. Jednak estetyczne walory korka, jego niepowtarzalny wzór i faktura, absolutnie nie wyczerpują zalet tego rozwiązania. Okładzina korkowa skutecznie redukuje hałas dobiegający z zewnątrz, zapewnia dodatkową izolację cieplną, jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju alergika, ponieważ nie gromadzi się na niej kurz.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Kolejnym atutem korka jest nieskomplikowany montaż, z którym poradzą sobie nawet niedoświadczeni majsterkowicze. Nie zapominajmy przy tym o wyborze odpowiedniego kleju, który uchroni nas przed niepotrzebnymi błędami. Realizację całego przedsięwzięcia zdecydowanie ułatwi klej do korka 22 A marki Soudal. Jest to gotowy do użycia klej dyspersyjny, którego cechuje wysoka siła spajania oraz znakomita przyczepność do większości podłoży porowatych (m.in. do betonu, tynku, cegły i kamienia). Z powodzeniem możemy go zastosować do montażu zarówno korka ściennego, jak i podłogowego, nawet przy ogrzewaniu płaszczyznowym.
REKLAMA:


Klej 22 A firmy Soudal nie zawiera rozpuszczalników i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Co więcej, obecnie oferowany jest w opakowaniu z tworzywa PRC (Post Consumer Rycycling), tj. z surowca pozyskanego ze zużytych opakowań plastikowych, które może być ponownie poddane recyklingowi. Ekologiczne opakowania z PCR, które minimalizują wykorzystanie naturalnych zasobów, są kolejną innowacją wdrożoną przez Soudal, zaprojektowaną zgodnie z zasadami w zrównoważonego rozwoju.


Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Najnowsze na forum
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Szukam dobrego adwokata
data » 01.12.2021, 16:18
Zanim udasz się do kancelarii online rozwiąż swój problem w
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Podstawówka
data » 01.12.2021, 16:17
Swoje dziecko na pewno wyślę do szkoły
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Romantyczny wyjazd
data » 01.12.2021, 16:17
Na jak długi czas chcielibyście
Budova
Awatar użytkownika
Postów: 4
Re: Reklama firmy
data » 01.12.2021, 16:16
Do podstawowych korzyści płynącej z zainwestowania w kampanię prowadzoną przez specjalistów, takich jak agencja social media należy dotarcie
bekomo
Awatar użytkownika
Postów: 289
Re: Inteligentny dom
data » 01.12.2021, 15:42
W moim domu posiadam kilka systemów, które ułatwiają wiele rzeczy. https://24kato.pl
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt