chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

ATLAS UNI GRUNT KOLOR – doskonała jakość w nowej odsłonie

20.05.2021
ATLAS UNI-GRUNT, szybkoschnąca emulsja gruntująca, to produkt, który Wykonawcy znają i wybierają „od zawsze”. Zgodnie z ich oczekiwaniami, ale także rozwijając rodzinę produktów do gruntowania, do grona produktów ATLAS dołączył UNI GRUNT KOLOR. Dzięki zawartemu w recepturze pigmentowi kontrolnemu, praca z ATLAS UNI GRUNT KOLOR jest jeszcze sprawniejsza, ale z dotychczas znaną jakością.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
ATLAS UNI GRUNT KOLOR, szybkoschnąca emulsja gruntująca, jest odpowiedzią na potrzeby fachowców, którzy na co dzień korzystali z innych produktów do gruntowania ATLAS. W nowej odsłonie, znany i lubiany ATLAS UNI GRUNT, umożliwia kontrolę postępu prac. Wszystko za sprawą niebieskiego pigmentu kontrolnego, który nadaje zagruntowanej powierzchni odróżniającą się barwę. Jest on widoczny zarówno na mokrej powierzchni, oraz po wyschnięciu. Nie powoduje jednak problemów z kryciem przez powłoki malarskie. Obecność pigmentu pozwala na szybką kontrolę postępu prac oraz zapobiega przegruntowaniu podłoża.

Bezpieczeństwo pracy na różnych podłożach


ATLAS UNI GRUNT KOLOR przeznaczony jest do gruntowania posadzek i podkładów cementowych z ogrzewaniem podłogowym i bez, ścian z betonu komórkowego, cegły silikatowej i ceramicznej, tynków i gładzi cementowych oraz cementowo-wapiennych, a także płyt gipsowo-kartonowych. ATLAS UNI GRUNT KOLOR ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, wiąże luźne cząstki kurzu i pyłów, a także zapewnia odpowiednią przyczepność kolejnych nanoszonych warstw. Głęboko wnikając w podłoże działa powierzchniowo i strukturalnie.
Przeczytaj również: Grunt to podstawa
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Wszechstronne możliwości zastosowania


Zastosowanie ATLAS UNI GRUNT KOLOR pozwala uzyskać wysoką przyczepność warstw wykończeniowych, zapobiega powstawaniu kraterów i pęcherzy, a także eliminuje powstawanie rys. Zapewnia także doskonały rozpływ posadzek samopoziomujących.

ATLAS UNI GRUNT KOLOR może być stosowany pod warstwy wykończeniowe:
- Okładziny z płytek mocowane klejem gipsowym lub cementowym
- Hydroizolacje dyspersyjne (ATLAS WODER E, ATLAS WODER W)
- Posadzki i podkłady podłogowe cementowe, podkłady anhydrytowe
- Tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe
- Gładzie szpachlowe gipsowe, cementowe
- Powłoki malarskie z farb wewnętrznych akrylowych i lateksowych, tapety

Szybkość i oszczędność z ATLAS UNI GRUNT KOLOR


Widoczny w ATLAS UNI GRUNT KOLOR pigment kontrolny to nie jedyny czynnik umożliwiający szybszą i oszczędniejszą pracę. Odpowiednia receptura, przyśpieszająca proces schnięcia zagruntowanej powierzchni, pozwala:
- przyklejanie okładzin klejami cementowymi na podłożach mineralnych - po ok. 15 minutach
- tynkowanie ścian z pustaków ceramicznych, silikatowych i bloczków gazobetonowych - po ok. 15 minutach
- wykonywanie posadzek samopoziomujących - po ok. 2 godzinach
- nakładanie gładzi, malowanie i tapetowanie - po ok. 2 godzinachATLAS UNI GRUNT KOLOR, może być rozcieńczany w proporcji 1:1 lub 1:3 oraz aplikowany w wygodny dla Wykonawcy sposób: wałkiem, pędzlem lub natryskowo. Może być stosowany w szerokim zakresie temperatur: +5oC do +30oC. Produkt dostępny jest w wygodnych opakowaniach o pojemności 5kg i 10kg.

Więcej informacji na temat ATLAS UNI GRUNT KOLOR znaleźć można na www.atlas.com.pl.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Najnowsze na forum
Kryzys
Awatar użytkownika
Postów: 466
Re: Jakie krzesła do jadalni
data » 24.06.2021, 17:34
Mam w jadalni wolną ścianę, która aż prosi się o tapetę lub fototapetę. Do końca jeszcze nie jestem zdecydowana, na razie przeglądam
Madameadame2
Awatar użytkownika
Postów: 58
Re: Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu?
data » 24.06.2021, 16:07
Najlepiej takie, które nie wymagają jakoś wiele pracy. Ja mam całkiem spory ogród, więc najchętniej takie rośliny u siebie bym widziała.
Madameadame2
Awatar użytkownika
Postów: 58
Re: Wyposażenie hali produkcyjnej
data » 24.06.2021, 15:53
Konkretne już maszyny - to na nich opiera się właśnie każdy tego typu biznes. Znajdziecie się tu pewnie i wiele innych rzeczy, które trzeba
Kamilla36
Awatar użytkownika
Postów: 387
Re: fotowoltaika
data » 24.06.2021, 15:47
Według mnie fotowoltaika w nowoczesnym domu, to dobre rozwiązanie i na pewno się zwróci w szybkim tempie, tym bardziej że obecnie są dopłaty
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 124
Re: Wybór prezentu dla dziecka
data » 24.06.2021, 12:47
W przypadku mojego dziecka najlepszym prezentem jaki mogę jemu podarować są klocki lego https://www.bee.pl/lego-ninjago-zloty-n ... 97055.html .
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt