chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » ATLAS M-SYSTEM 3G

ATLAS M-SYSTEM 3G

24.09.2019
ATLAS M-System 3G to łatwe w montażu i gwarantujące bardzo szybki postęp prac rozwiązanie do montażu zabudów m.in. z płyt gips-karton oraz OSB czy drewnopodobnych. System ten przeznaczony jest zarówno do nowo wykańczanych pomieszczeń, jak i do prac remontowych – szczególnie przy zabudowie ścian, strychów i poddaszy oraz innych przestrzeni użytkowych.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Przewagę ATLAS M-System 3G nad tradycyjnym, opartym na stelażu sposobie montowania płyt g-k, OSB, drewnopodobnych stanowią nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim szybkość i prostota mocowania – prace może wykonać 1 osoba! Dodatkową wartością, podnoszącą komfort i bezpieczeństwo pracy z ATLAS M-System 3G, jest możliwość transportu i składowania. Niewielkie wymiary gabarytowe elementów systemu umożliwiają jego transport samochodem osobowym. Elementy te nie blokują ponadto powierzchni składowej w pomieszczeniach – mogą być przechowywane na zewnątrz lub w samochodzie.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Zastosowanie ATLAS M-System 3G pozwala także zredukować odległość pomiędzy poszyciem a podłożem nawet do 1 cm. Jest to znaczące, gdyż radykalnie nie zmniejsza nam powierzchni w przypadku niewielkich pomieszczeń czy też w przypadku zastosowania w przestrzeniach przyokiennych. Rozwiązanie oferuje również możliwość korekty geometrii ścian w przypadku występowania narożników wklęsłych lub wypukłych o kącie innym niż 90° oraz przy dużych nierównościach. Pozwalają także na bezkolizyjne rozprowadzenie instalacji elektrycznych, wodnych i kanalizacyjnych oraz kanałów wentylacyjnych pod powierzchnią okładziny z płyt g-k. W przypadku istniejącego okablowania czy orurowania dają możliwość szybkiego montażu płyt z jednoczesnym zachowaniem stabilności mocowania.

REKLAMA:


ATLAS M-System 3G pakowany jest w lekkie i wygodne w transporcie torby foliowe, w których znajdują się:
- Talerze montażowe (polipropylenowe lub stalowe),
- Śruby mocujące o długościach L100- L250,
- Tuleje rozporowe z tworzywa sztucznego o średnicach 8-12 mm,
- Wkręty stalowe do mocowania płyt do talerzyków o średnicy 3,5mm.


Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt