chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Gipsy, sucha zabudowa Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » gipsy » ATLAS GTA – idealnie gładka, idealnie biała gładź polimerowa

ATLAS GTA – idealnie gładka, idealnie biała gładź polimerowa

06.05.2019
ATLAS GTA to nowość na którą od dawna czekali fachowcy budowlani. Dzięki innowacyjnej recepturze i doskonałym właściwościom gładź ATLAS GTA może być nakładana na trzy sposoby: wałkiem, pacą i mechanicznie. Efekt? Idealnie gładka i idealnie biała powierzchnia! To także produkt przyjazny wykonawcom – oszczędza czas i pieniądze!

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
ATLAS GTA służy do całopowierzchniowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt g-k wewnątrz budynków (przy użyciu taśm zbrojących). Unikalna receptura, oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych o optymalnym uziarnieniu, pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni za pierwszym razem, po jednym pociągnięciu szpachlą. Gładź ATLAS jest wyjątkowo wytrzymała i elastyczna – wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu. Rezultat? IDEALNY EFEKT KOŃCOWY I TRWAŁOŚĆ ROZWIĄZANIA!

Trzy sposoby aplikacji


Parametry ATLAS GTA sprawiają, że jest to gładź uniwersalna do aplikacji wałkiem, pacą i mechanicznej. Możliwość nakładania wałkiem to nowość na rynku, a metoda ta znakomicie podnosi komfort i tempo pracy. Atlas GTA to gładź idealna do aplikacji pacą. Ma optymalną konsystencję, która pozwala na kontrolę grubości warstwy, łatwe rozprowadzenie i wygładzenie . Materiał bardzo dobrze trzyma się narzędzi. Nowa gładź ATLASA jest także dostosowana do aplikacji mechanicznej – z wykorzystaniem popularnych agregatów, np. Graco i Wagner. Jako jeden z nielicznych produktów może być nakładana w technologii „mokre na mokre” – aplikacja kolejnej warstwy możliwa jest już po 2h (w zależności od temperatury i wilgotności).
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Łatwa i bezpyłowa obróbka


Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala na łatwe szlifowanie zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Pylenie jest ograniczone, a powstający pył opada przy ścianie. Wyjątkową cechą produktu jest możliwość obróbki bezpyłowej, dzięki której prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych możliwe jest w czasie normalnego korzystania z pomieszczeń.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Produkt idealny – opakowanie również


Opakowanie ATLAS GTA, poza ponadstandardowymi właściwościami, oferuje niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników. Bez problemu - i bez drabiny - produkt można nałożyć na sufity.

Właściwości gładzi polimerowej ATLAS GTA:


Jeden produkt – dwie funkcje: szpachlowanie całopowierzchniowe i spoinowanie płyt g-k,
Uniwersalność – aplikacja wałkiem, pacą lub agregatem,
Łatwe nakładanie bez chlapania,
Łatwe wygładzanie i łączenie pól technologicznych,
Wydłużony czas otwarty,
Aplikacja „mokre na mokre”,
Wygodne, owalne wiadro – gładź gotowa do pracy,
Bezpyłowa obróbka na mokro,
Łatwe szlifowanie w długim czasie od aplikacji,
Ograniczone pylenie,
Elastyczna i odporna na spękanie.
REKLAMA:
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Gipsy, sucha zabudowa

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt