chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Fundamenty Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Wysokowydajne, przemysłowe osuszacze powietrza

Wysokowydajne, przemysłowe osuszacze powietrza

26.05.2010
Osuszacze kondensacyjne to najlepsze urządzenia do osuszania objętościowego zamkniętych budynków i pomieszczeń. Pochłaniają wilgoć z powietrza zamieniając ją na skropliny wody. Woda zbierana jest do zbiorników lub bezpośrednio odprowadzana do ścieków. Powietrze ma właściwości sorpcyjne, czyli pochłania wilgoć ze ścian i elementów pomieszczenia. Innymi słowy osuszając powietrze w zamkniętym pomieszczeniu bezpośrednio oddziałujemy na ściany pomieszczenia, osuszając je.

Zasada działania osuszacza kondensacyjnego:


Zawilgocone powietrze przedmuchiwane jest za pomocą wentylatora urządzenia przez skraplacz i parownik urządzenia. Skraplacz podgrzewa nieznacznie powietrze, a na schłodzonym do punktu rosy (ok. 1ºC) parowniku osadza się wilgoć, która ścieka do zbiornika na skropliny lub bezpośrednio odprowadzana jest do kanalizacji.

Chemia budowlana - Wysokowydajne, przemysłowe osuszacze powietrza


REKLAMA:


Osuszacze te, to urządzenia wysokowydajne, bezawaryjne i przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Są to urządzenia najwyższej klasy. Wydajność tych urządzeń zawiera się pomiędzy 27, a 80l skroplonej cieczy na dobę.

Zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych:


- W magazynach;
- W archiwach;
- W muzeach i kościołach;
- W przemyśle budowlanym;
- Do usuwania skutków powodzi i zalań;
- Na basenach;
- W gabinetach odnowy biologicznej
- W piwnicach
- Szklarniach
- oraz we wszystkich innych miejscach gdzie zapanowała wilgoć.

Autor: WaterSmile - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.3)

 
Jesteś w dziale:

Fundamenty i piwnice

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt