chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Farby

Czytaj więcej chemia budowlana - Prawidłowe wykończenie elewacji
sposób wyświetlania:
Farby - nowości produktowe

Taśma WASHI ULTRA -PREMIUM do odcinania kolorów produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy tym niezwykle wytrzymała, nie chłonie także wilgoci.

Taśma WASHI do delikatnych powierzchni produkowana jest wyłącznie z papieru ryżowego, dzięki czemu jest bardzo cienka, a przy...

Annie Sloan przedstawia nowy odcień w palecie kolorów legendarnej farby kredowej Chalk Paint™. To Capri Pink, czyli róż z temperamentem.

ATLANTIC DOLPHIN FASADOWY - ODPORNY NA ŚCIERANIE

Malarzu, zobacz, co potrafi nasze nowe wiadro malarskie BARRACUDA i przekonaj się, jak możesz ułatwić sobie codzienną pracę

Oferta farb wewnętrznych firmy KREISEL rozrasta się o rozwiązania dla profesjonalistów. W tym roku do oferty wprowadzona zostaje FARBA LATEKSOWA PROFESSIONAL 015.

Beckers PRO to nowa linia profesjonalnych farb dla ekip wykonawczych wprowadzona na rynek przez markę Beckers. Obejmuje ona pełną gamę wysoce funkcjonalnych produktów do dekoracji i ochrony powierzchni na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, w tym wodorozcieńczalne farby do ścian i sufitów, emalie uniwersalne i farbę elewacyjną.

W odpowiedzi na zmieniające się trendy aranżacyjne, firma Greinplast zdecydowała się na poszerzenie oferty farb Greinplast Ceramic o 10 dodatkowych kolorów. Wśród nowych barw dominują odcienie szarości i beżu.

FAST F-SW jest matową farbą dyspersyjną na bazie potasowego szkła wodnego o wysokiej sile krycia. Dzięki reakcji chemicznej z podłożem farba wnika w jego strukturę tworząc trwałą i stabilną powłokę. Posiada doskonałą paroprzepuszczalności, dzięki czemu pomalowane podłoża zachowują swoje mineralne właściwości, umożliwiając pomieszczeniom utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu tj. ściany naturalnie przyjmują i oddają wilgoć z pomieszczenia. Ponadto farba posiada również wysoką odporność na mycie i szorowanie. Oferowana w jasnych kolorach zgodnie z FAST COLOR SYSTEM.

Farba podkładowa Fast Architect Base to produkt ograniczający wchłanianie przez podłoże farby nawierzchniowej, co przyczynia się do mniejszego jej zużycia. Stosowana jest jako podkład pod ciemne i jaskrawe kolory farb lub do przemalowywania ciemnych kolorów na jasne. Dzięki farbie podkładowej ściany staną się jednolite oraz pozbawione wszelkiego rodzaju smug. Stabilizuje podłoże oraz podnosi trwałość powłoki.

Farba szczególnie polecana do malowania sufitów, powierzchni ściennych mocno oświetlonych oraz posiadających drobne niedoskonałości takie jak: wybrzuszenia, nierówności, ślady po wałku, smugi itp. Niweluje wszelkiego rodzaju refleksy świetlne, a powierzchnia zachowuje głęboki, matowy efekt. Ekologiczna, lateksowa farba przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektów służby zdrowia i zakładów przemysłu spożywczego.

Na rynku pojawiła się właśnie nowa farba klasy premium - Beckers Väggfärg Élite do malowania ścian i sufitów. Dostępna jest w 20 gotowych, starannie wyselekcjonowanych kolorach, które pozwolą wykreować pełne smaku i elegancji wnętrza, w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami.

Uchwyt do wąłka z sytemem rotacyjnymDoskonały do malowania przy skosach, suficie czy podłodze.

EasyCare+ dostępna jest w 32 kolorach zgodnych z najnowszymi trendami urządzania wnętrz. Polska jest pierwszym rynkiem, na który produkt trafi do sprzedaży

Farba AntyReflex2 to antyrefleksyjna, biała, wodorozcieńczalna farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt