chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Zakończenie II edycji „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila

Zakończenie II edycji „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila

23.03.2016
Przez trzy weekendowe dni w Galerii Raj w Dębicy dzieci i rodzice przygotowywali świąteczne dekoracje. Ze specjalnie przygotowanych elementów uczestnicy warsztatów skręcali drewniane doniczki, które następnie dekorowali kolorowymi farbami. W pakietach przygotowanych przez firmę Tikkurila dla uczestników warsztatów znalazło się też wszystko, co jest potrzebne do wysiania rzeżuchy. Tak przygotowane donice, z własnoręcznie wyhodowaną „zieloną łączką” będą mogły ozdobić świąteczne stoły.

„Ogromne zainteresowanie I edycją warsztatów, podczas których wspólnie z dziećmi i rodzicami przygotowywaliśmy karmniki, pokazało nam, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy” – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. „Druga edycja to potwierdziła” – dodaje. „Takie akcje łączą w sobie wiele pozytywnych elementów; z jednej strony rozwijają zdolności manualne dzieci, pobudzają ich kreatywność, z drugiej strony uczą poczucia obowiązku i odpowiedzialności. Poprzez tak proste i oczywiste zadanie, jakim jest wysianie i codzienna pielęgnacja rzeżuchy pokazujemy najmłodszym, że osiągnięcie efektu wymaga zaangażowania i systematyczności”.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Niekwestionowaną wartością dodaną takich warsztatów jest również możliwość wspólnej pracy dzieci i rodziców. „To co dzisiaj nas charakteryzuje to ciągły pośpiech i brak czasu, także czasu dla rodziny. Cieszymy się, że dzięki Tikkurila uczestnicy warsztatów mogą spędzać czas wolny aktywnie, pożytecznie i z najbliższymi” – mówi Magdalena Olszewska.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Efekty pracy młodych majsterkowiczów już wkrótce będzie można oglądać na Facebooku Galerii Raj. Każdy, kto umieści tam zdjęcie przygotowanej podczas warsztatów z Tikkurila doniczki wielkanocnej, otrzyma dodatkową nagrodę – pyszny poczęstunek.

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt