chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » „Warsztaty małego majsterkowicza” z Tikkurila

„Warsztaty małego majsterkowicza” z Tikkurila

19.10.2015
Firma Tikkurila Polska SA zorganizowała „Warsztaty małego majsterkowicza”. Zajęcia, odbyły się w Galerii Raj, uczestnicy, pod okiem prowadzących spotkanie, budowali domki dla ptaków, a następnie ozdabiali je kolorowymi farbami.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
„Powoli szykujemy się na nadchodzącą zimę. Do wspólnych przygotowań zaprosiliśmy mieszkańców Dębicy i okolic. Zależało nam na jak największym zaangażowaniu najmłodszych, dlatego elementy karmników zostały tak przygotowane, aby dzieci mogły samodzielnie, lub przy niewielkiej pomocy dorosłych, skręcić całą konstrukcję” – mówi Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.

„Tak pozytywny odzew bardzo cieszy, a jednocześnie pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy. Poprzez takie akcje, z jednej strony rozwijamy zdolności manualne dzieci, pokazujemy im, jak w prosty sposób można zrobić coś fajnego, z drugiej strony uczymy ich wrażliwości i odpowiedzialności za otaczającą nas przyrodę, zachęcając do troski o mniejszych i słabszych przedstawicieli środowiska naturalnego, jakimi są ptaki” – dodaje Magdalena Olszewska.

Wykonane karmniki uczestnicy warsztatów zabierali ze sobą do domu. Osoby, które - po powieszeniu domków w swoich ogrodach lub na balkonach – wykonają zdjęcie i umieszczą je na Facebook’u Galerii Raj, otrzymają dodatkową nagrodę - słodki poczęstunek.

REKLAMA:


Źródło: Tikkurila

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt