chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Drabina malarska aluminiowa firmy Drabest

Drabina malarska aluminiowa firmy Drabest

18.07.2013
Drabina malarska aluminiowa po raz pierwszy w Polsce została wyprodukowana przez polską firmę "DRABEST" na tych samych okuciach, na jakich produkowane były dotychczas drabiny malarskie drewniane. Wszystkie elementy drewniane zostały zastąpione elementami z profila aluminiowego. Wymiana ta spowodowała, iż drabina malarska stała się niezwykle lekka, trwalsza i bardziej estetyczna, a jej okres eksploatacji wydłużył się aż pięciokrotnie.W wyniku tego powstała zupełnie nowa drabina malarska łącząca w sobie wszystkie zalety drabiny aluminiowej i drewnianej.

Chemia budowlana - Fot. Drabest
Fot. Drabest
Aluminiowa drabina malarska zachowała również podstawową i najważniejszą cechę, a mianowicie możliwość przemieszczania się po malowanym pomieszczeniu nie schodząc z drabiny. Szczebel, na którym stoi malarz został poszerzony do 80mm poprzez dołożenie dodatkowej szerokiej platformy, co spowodowało, że malarz od chwili obecnej może w bardzo wygodnych warunkach pracować 8 godzin dziennie nie męcząc stóp.

Drabina aluminiowa malarska produkowana przez firmę DRABEST jest spawana. Technologia ta, choć bardzo czasochłonna, daje znakomite wyniki w procesie produkcji drabin malarskich aluminiowych. Po połączeniu spawami podłużnic wykonanych z profila aluminiowego o wymiarach 58x25mm ze szczeblami o wymiarach 25x30mm, posiadającymi profilowaną powierzchnię zabezpieczającą przed poślizgiem otrzymujemy sztywną konstrukcję mogącą pracować na każdym podłożu. Firma DRABEST jest jedyną firmą w Polsce, która produkuje drabiny aluminiowe malarskie w tej technologii. To właśnie drabina aluminiowa malarska produkowana przez firmę DRABEST jako jedyna zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy w swojej klasie. Drabina wyposażona jest w cztery stopki antypoślizgowe, które niwelują zagrożenie poślizgu podczas poruszania się po śliskim podłożu jednocześnie nie rysując go.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Drabest
Fot. Drabest
W trosce o bezpieczeństwo użytkownika drabinę zaopatrzono w dwa paski, których zadaniem jest zabezpieczenie rozstawu, aby drabina nie rozjechała się.

Drabina malarska aluminiowa nie ulega procesowi korozji, jest lekka oraz łatwa w utrzymaniu czystości, co przy częstych przenoszeniach ma nie bagatelne znaczenie. Drabina jest łatwa w obsłudze, może być użytkowana zarówno przez amatorów jak i profesjonalne firmy malarskie oraz budowlane. Drabina malarska aluminiowa spełnia polskie i europejskie normy bezpieczeństwa.


Autor: Drabest Sp. z o.o. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt