chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Specjalistyczne narzędzia do malowania

Specjalistyczne narzędzia do malowania

11.04.2013
Wiosna to czas porządków, odświeżania wnętrz, likwidowania pozimowych usterek. Tegoroczna ma wprawdzie – z punktu widzenia ludzi zmęczonych chłodem i śniegiem – poważne opóźnienie, jednak wszystko wskazuje na to, że nadchodzi. Warto więc zastanowić się, co zmienić w mieszkaniu, by poczuć się lepiej. Najprostszym sposobem jest zmiana kolorystyki ścian. Aby ułatwić sobie prace, wybierzmy ergonomiczne i poręczne narzędzia.

Chemia budowlana - Fot. Richard /B.M. Polska
Fot. Richard /B.M. Polska
Jednym z najważniejszych przy malowaniu jest dobry pędzel. Wśród produktów dostępnych na rynku warto przyjrzeć się pędzlowi, który kształtem przypomina gęsią szyję. Posiada on giętką, elastyczną rączkę powleczoną antypoślizgowym tworzywem, pozwalającą na bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc, jak przestrzeń za grzejnikami, naroża itp. Wyjątkowo długość rączki sprawia, że do niemal każdego miejsca można dosięgnąć stojąc na podłodze. W razie potrzeby pędzel można też osadzić na kiju malarskim. Jako że włosie zostało wykonane z delikatnych włókien, proces malowania jest łatwy, krycie dokładne, a cała paca efektywna.

Aby z pędzla korzystało się jeszcze wygodniej, zwłaszcza przy nabieraniu farby, warto pojemnik z nią osadzić w specjalnym uchwycie wyposażonym w otwieracz do puszek.


Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt