chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Chemiczna Budma 2012

Chemiczna Budma 2012

01.02.2012
W dniach 24-27 stycznia 2012 Poznań, za sprawą targów Budma, stał się stolicą branży budowlanej. Podczas czterech dni trwania targów tysiące zwiedzających mogło zapoznać się z ofertą oraz nowościami wystawców z całego świata. W tak elitarnym towarzystwie nie mogło oczywiście zabraknąć firm z branży chemii budowlanej

Jednym z przedstawicieli rynku chemii budowlanej była firma PPHU BATO z Pionek. Producent farb zaprezentował między innymi farby poliwinylowe Dach Rynna Ogrodzenie, farby podkładowe szybkoschnące, emalie alkidowe, emalie chlorokauczukowe czy farby strukturalne Rustikal. Po raz pierwszy wystawiamy się na targach BUDMA. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zainteresowanie naszymi produktami okazało się bardzo duże – twierdzi Tomasz Kutyła z firmy BATO. Największym zainteresowaniem cieszył się produkt DACH RYNNA OGRODZENIE. Jest to farba poliwinylowa, antykorozyjna o satynowej powłoce, mająca szereg zastosowań, a w szczególności powłoki ocynkowane.

Chemia budowlana -  Bato
Bato
Chemia budowlana -  Od A do Z
Od A do Z
Przeczytaj również: Udany rok dla targów?
REKLAMA:


Udział w targach chwali sobie również Tomasz Schabek, kierownik sprzedaży z firmy „OD A DO Z” producenta artykułów chemii budowlanej z Łodzi - Targi oceniam bardzo pozytywnie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Udało nam się nawiązać dużo kontaktów. Teraz wszystko w rękach przedstawicieli handlowych - mówi Tomasz Schabek. Podczas targów producent zaprezentował swoje sztandarowe produkty jak silikony, piany, impregnaty, kleje.

Chemia budowlana -  Rotberg
Rotberg
Chemia budowlana - JAFEP POLSKA Sp. z o. o.
JAFEP POLSKA Sp. z o. o.
Zadowolony z udziału w tegorocznej BUDMIE jest także Pablo Cabezas de Herrera Cueller, dyrektor handlowy JAFEP POLSKA Sp. z o. o., producenta emalii, farb i uszczelniaczy. Podobnie jak w ubiegłym roku, dzięki udziałowi w targach udało nam się pozyskać sporo zamówień i nawiązać liczne kontakty, które zapewne przekształcą się w długofalową współpracę. Firma uczestniczyła w targach BUDMA po raz drugi, a jej stoisko cieszyło się żywym zainteresowaniem.

Na targach w Poznaniu można było również zapoznać się z ofertą grupy Vinderen. Jedną z marek prezentowaną przez Vinderen była marka Rotberg. Chemia budowlana marki ROTBERG to oferta głównie dla glazurników. Kleje do glazury, gresu czy kamienia, fugi i silikony w najpopularniejszej gamie kolorystycznej, grunty: innymi słowy, montaż płytek ceramicznych od podstaw. Stoisko, oczywiście cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, którzy mogli porozmawiać z zespołem ekspertów i dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat właściwości i zastosowań produktów.

Chemia budowlana -  Bona Polska
Bona Polska
Chemia budowlana -  Blanchon Polska
Blanchon Polska


Na targach zaprezentowało się również dwoje przedstawicieli z branży produktów do podłóg drewnianych. Środowisko parkieciarskie reprezentowała w tym przypadku firma Bona Polska oraz Blanchon Polska. Oprócz prezentacji oferty, obie firmy obok firmy Mapei były głównymi sponsorami VI Mistrzostw Polski Młodych Parkieciarzy.

Chemia budowlana -  Webac
Webac
Chemia budowlana -  Befaszczot
Befaszczot


Ponownie na targach zaprezentowała się firma Webac. Firma WEBAC od lat specjalizuje się w wysokiej klasy rozwiązaniach związanych z zabezpieczeniami przeciwwodnymi budowli. Wykorzystując technikę iniekcji ciśnieniowej, WEBAC proponuje media iniekcyjne oparte na syntetycznych żywicach poliuretanowych, epoksydowych i akrylowych.

Na targach nie zabrakło również producenta narzędzi malarskich firmy Befaszczot. Wszystkie narzędzia malarskie firmy Befaszczot cechuje wyjątkowa trwałość, wygoda i łatwość w użyciu. Ergonomiczne kształty trzonków oraz starannie dobrane do produkcji surowce sprawiają, że narzędzia malarskie firmy "Befaszczot" chętnie wybierane są przez profesjonalistów.

Chemia budowlana - BASF
BASF
Chemia budowlana - BASF
BASF


Największe stoisko spośród firm chemicznych, na targach w Poznaniu, miała firma BASF. Koncern był się swego rodzaju chemicznych wizytówką firm tej branży na targach w Poznaniu. Lokalizacja, otwarcie na zwiedzających, konferencja prasowa, seminarium to wszystko przygotowali specjaliści z BASF dla zwiedzających. O prezentacji BASF na Poznańskiej Budmie piszemy w oddzielnym artykule.

Jak informują organizatorzy targów na swojej stronie internetowej, szeroka kampania promocyjna, która poprzedziła targi, przyniosła spodziewany efekt. Budmę 2012 odwiedziło ponad 50.000 specjalistów z branży budowlanej, wśród nich przedstawiciele kluczowych grup zwiedzających – architektów, inżynierów budownictwa i rzemieślników, firm wykonawczych, inwestorów i przedstawicieli handlu. Wystawcy podkreślali w rozmowach szczególny wzrost liczby gości z zagranicy oraz architektów.

Autor: chemiabudowlana.info - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt