chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne

Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne

16.08.2011
Krótszy czas budowy i postęp budowlany stawia coraz wyższe wymagania na placu budowy. Szczególnie rynek renowacji i remontów wymaga systemowych produktów przeznaczonych dla wykonawców okładzin i wnętrz, które można szybko i w prosty sposób obrabiać.

Systemowa płyta budowlana BOTACT® nadaje się doskonale do prac w obszarach tj.: łazienka, prysznice, łaźnie, ale także może być wykorzystana do wykonania ścianek działowych i jako płyta wyrównująca. Służy ona bowiem jako nośne podłoże pod okładzinę ceramiczną lub też pod dekoracyjne i szpachlowe masy wykończeniowe. Dzięki możliwości kształtowania oraz różnorodnemu zastosowaniu w nowym budownictwie i przy pracach remontowych płyta budowlana BOTACT® zyskała bardzo mocno na znaczeniu.
REKLAMA:


Niewątpliwą zaletą płyt budowlanych BOTACT® jest bardzo łatwa obróbka, możliwość różnorodnego kształtowania, oszczędność czasu podczas obróbki oraz właściwości termoizolacyjne.

Chemia budowlana - Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne


Łaźnie


Obecnie coraz więcej ludzi szuka spokoju i odprężeniu. Dlatego też miejsca takie jak łaźnie zyskują stale na znaczeniu. Znaczna większość hoteli i ośrodków wypoczynkowych specjalizuje się w łaźniach. Również wielu właścicieli prywatnych domów decyduje się na budowę własnej małej łaźni.
Płyta budowlana BOTACT® oferuje wszechstronne zastosowanie elastycznych rozwiązań. Indywidualne życzenia klienta mogą zostać łatwo i szybko spełnione, tak aby aranżacje pomieszczenia tworzyły niepowtarzalną całość, zgodnie z wizją projektanta.
Chemia budowlana - Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne


Meble łazienkowe


Krótki czas budowy oraz postęp budowlany są szczególnie ważnym czynnikiem dla inwestorów.
Przy zastosowaniu systemowych płyt budowlanych BOTACT® posiadają Państwo możliwość wykonania w bardzo krótkim czasie obudowy wanny, półek oraz stolika pod umywalkę. Także ściany mogą zostać wyrównane przy ich użyciu. Płyta budowlana BOTACT® nadaje się doskonale do zastosowania w pomieszczeniach wilgotnych ze względu na swoje wykończenie specjalną warstwą nośną oraz jako podłoże pod okładzinę ceramiczną.

„Nowa" grubość 12,5 mm stanowi uzupełnienie oferty płyt budowlanych BOTACT®. Zastępuje ona kłopotliwe w zastosowaniu płyty, gipsowo - kartonowe i gipsowo -włókninowe, w obszarach i pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci.
Chemia budowlana - Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne


Natryski posadzkowe


Natryski posadzkowe bez brodzika mają tą ogromną zaletę, że powiększają optycznie pomieszczenie. Z membraną prysznicową BOTACT® wykonają Państwo ekonomicznie i szybko gotowe, uszczelnione i tamujące ciepło podłoże pod okładzinę ceramiczną. Połączenia ze ścianą, przez zachodzące na siebie kolejno warstwy uszczelnienia są proste i pewne. Tak wykonane podłoża, przykryte okładziną ceramiczną , mają zastosowanie w pomieszczeniach użytkowanych przez osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach.
System ten oferuje możliwość dowolnego kształtowania wysokości wykończonego podłoża, w zależności również od grubości użytych płytek ceramicznych.

Chemia budowlana - Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne
Przeczytaj również: Podłogowe ogrzewanie elektryczne

Wyrównanie podłoża


Nierówne ściany i podłoża mogą Państwo, w zależności od wymaganej wysokości, wyrównać przy pomocy płyty budowlanej BOTACT®. Mała waga powierzchniowa materiału jest ogromną zaletą podczas prac remontowych, w przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji posadzkowych. Także podłoża mieszane na ścianie mogą zostać wykonane z płyty budowlanej jako nośne powierzchnie pod tynk i okładzinę ceramiczną. Elementy do wykonania narożników otrzymają Państwo gotowe do montażu, w różnych długościach.

Chemia budowlana - Płyta budowlana BOTACT aranżacja wnętrz - wskazówki techniczne


Źródło: Botament

Autor: Botament - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt