chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Nowość ARCHITECT ANTI-REFLEX od Fast

Nowość ARCHITECT ANTI-REFLEX od Fast

25.06.2020
Farba szczególnie polecana do malowania sufitów, powierzchni ściennych mocno oświetlonych oraz posiadających drobne niedoskonałości takie jak: wybrzuszenia, nierówności, ślady po wałku, smugi itp. Niweluje wszelkiego rodzaju refleksy świetlne, a powierzchnia zachowuje głęboki, matowy efekt. Ekologiczna, lateksowa farba przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektów służby zdrowia i zakładów przemysłu spożywczego.

Chemia budowlana - Fot. Fast
Fot. Fast
Dzięki Fast Architect Anty-Reflex powierzchnia jest jednolita i głęboko matowa niezależnie od konta padania światła. Farba antyrefleksyjna zalecana jest głównie na sufityo większej powierzchni i bardzo dobrze doświetlonej. Produkt bardzo łatwy w aplikacji podczas prac wykończeniowo – remontowych, wydajność farby jest na poziomie do 10m2/l przy jednokrotnej warstwie.

Zastosowanie


ARCHITECT ANTI-REFLEX jest przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, w tym w obiektach służby zdrowia, placówkach oświatowo-wychowawczych i w branży spożywczej (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością). Może być stosowana na podłożach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, betonowych, tynkach mineralnych, płytach gipsowo-kartonowych oraz na tapetach papierowych i z włókna szklanego.
REKLAMA:


Właściwości


Wysokiej jakości ekologiczna farba lateksowa o dużej sile krycia, charakteryzująca się śnieżną bielą. Tworzy głęboko matowe, antyrefleksyjne powłoki, niwelując wszelkie niedoskonałości podłoża takie jak wybrzuszenia, nierówności, ślady po wałku, smugi itp. Dzięki temu ściany pomalowane farbą ARCHITECT ANTI-REFLEX sprawiają wrażenie idealnie gładkich, o nieskazitelnym wyglądzie.

Opakowania


wiaderko - 4.5 l
wiaderko - 10 l


Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt