chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Nowa farba premium do ścian i sufitów – Beckers Väggfärg Élite

Nowa farba premium do ścian i sufitów – Beckers Väggfärg Élite

18.06.2020
Na rynku pojawiła się właśnie nowa farba klasy premium - Beckers Väggfärg Élite do malowania ścian i sufitów. Dostępna jest w 20 gotowych, starannie wyselekcjonowanych kolorach, które pozwolą wykreować pełne smaku i elegancji wnętrza, w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami. Oprócz nieprzeciętnych walorów estetycznych nowość marki Beckers cechują wysoka jakość i funkcjonalność. Opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii ceramicznej farba tworzy na ścianie aksamitną, antyrefleksyjną powłokę odporną za zabrudzenia, plamy i nieestetyczne przetarcia. Jest przy tym w pełni bezpieczna dla zdrowia, co potwierdza rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Beckers Väggfärg Élite to inspirujący zestaw trwałych, głęboko matowych kolorów, zapewniających efekt idealnie gładkiej powłoki, która tuszuje wszelkie niedoskonałości podłoża. W palecie barw pojawiły się zarówno mocne, wyraziste tonacje nadające wnętrzu szykowny ton, jak i subtelne pastele, które mogą stanowić wdzięczne tło dla stylowego designu. Ceramiczna receptura farby i najwyższa odporność na zmywanie i szorowanie na mokro sprawiają, że piękny efekt utrzyma się na długo, bowiem pomalowaną nią ścianę można swobodnie czyścić, bez obaw o starcie koloru czy szpecące wybłyszczenia. Jednocześnie dzięki niekapiącej formule i bardzo dobrej sile krycia Beckers Väggfärg Élite usprawnia prace remontowe. Podczas aplikacji farba nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, na dodatek wyróżnia ją minimalna zawartość lotnych związków organicznych, jest więc bezpieczna dla zdrowia i środowiska. Polecana jest nawet alergikom, o czym świadczy rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Nowość z serii Väggfärg Élite uzupełnia kolekcję farb dostępnych w Castoramie o linię produktów do malowania ścian i sufitów w wersji premium. W sklepach budowlanych tej sieci dostępne są również farby Beckers Väggfärg Colour, Väggfärg White, a także Väggfärg Kitchen & Bathroom przeznaczona do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia i działanie wilgoci.
REKLAMA:


Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt