chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Pędzel do miejsc trudnodostępnych

Pędzel do miejsc trudnodostępnych

09.12.2009
Jeśli zastanawiasz się, jakim prezentem świątecznym zaskoczyć doświadczonego majsterkowicza, postaw na pędzel Goose Neck marki Richard. Dzięki elastycznej rękojeści narzędzie można wykręcać w dowolnym kierunku i malować trudnodostępne miejsca

Chemia budowlana - Pędzel do miejsc trudnodostępnych
Gdy wybieramy prezenty pod choinkę chcemy pozytywnie zaskoczyć naszych najbliższych, a zarazem mamy nadzieję, że nasze podarunki będą oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Zadanie staje się tym trudniejsze, gdy obdarowanym ma być doświadczony majsterkowicz. Jego skrzynka narzędziowa wypełniona jest różnego rodzaju narzędziami i istnieje uzasadnione ryzyko, że kupimy kolejny w kolekcji młotek, piłę lub sekator. Mamy dwie możliwości. Po pierwsze zapytać co chciałby dostać, ale wówczas czar niespodzianki pryśnie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup Goose Neck – pędzla do zadań specjalnych marki Richard, który z pewnością zaskoczy każdego majsterkowicza i zajmie honorowe miejsce wśród ulubionych narzędzi.

Pędzel Goose Neck (tłum. gęsia szyja) swoją nazwę zawdzięcza elastycznemu przegubowi znajdującemu się pomiędzy rękojeścią, a włosiem narzędzia. Długi (ok. 15 cm) i giętki odcinek pędzla pozwala na jego swobodne modelowanie w zależności od kształtu malowanych powierzchni. Dzięki temu możliwe jest odnowienie miejsc lub elementów do których nie mamy dostępu przy użyciu tradycyjnych narzędzi malarskich. Pędzel Goose Neck szczególnie sprawdzi się podczas malowania przestrzeni za kaloryferami, czy rurami. Ze względu na swoją długość (39 cm) będzie przydatny również przy malowaniu wyższych partii ścian i powierzchni nad szafkami kuchennymi.
REKLAMA:


Pędzel marki Richard jest ergonomiczny i bardzo wygodny w użytkowaniu. Rękojeść wykonana została z lekkiego plastiku, miejscowo powlekanego antypoślizgową gumą. Dzięki temu narzędzie jest stosunkowo lekkie (285 g), a przy tym zapewnia użytkownikowi pewny chwyt. Włosie o długości 7,5 cm i szerokości 6,4 cm wykonane zostało z delikatnych włókien poliestrowych i nylonowych, które gwarantują dokładność malowania nawet lekko nierównych powierzchni. W rękojeści zaprojektowany został specjalny otwór, w który wkręcić można kij malarski. Rozwiązanie to będzie szczególnie pomocne przy malowaniu narożników ścian i sufitów.

Pędzel Goose Neck


- waga: 285 g;
- długość: 39 cm;
- cena: 88 zł brutto;
- producent: Richard;
- dystrybutor: B.M. Polska.

Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt