chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Partner kina letniego w Dębicy - Śnieżka

Partner kina letniego w Dębicy - Śnieżka

08.07.2016
W ramach dębickiego kina letniego można oglądać przeboje kina amerykańskiego, a także polskie filmy niezależne i krótkometrażowe. Seanse wyświetlane są przez całe wakacje, w parku przy Domu Kultury „Śnieżka" w Dębicy. Partnerem wydarzenia jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Chemia budowlana - Fot. Śnieżka
Fot. Śnieżka
Dębickie kino letnie to darmowe seanse „pod chmurką", które są doskonałym pomysłem na spędzenie wieczoru – pokazy zaplanowano w każdy piątek, od 1 lipca do 26 sierpnia 2016 roku. W lipcu projekcje rozpoczynają się o godz. 21.00, natomiast w sierpniu o godz. 20.30. Kinowe emocje zapewnią znane tytuły, m.in. „Wilk z Wall Street" z Leonardo DiCaprio czy „Labirynt" z Hugh Jackmanem. Nie zabraknie również polskiego kina niezależnego, a na zakończenie odbędzie się przegląd filmów krótkometrażowych Festiwalu Filmów Optymistycznych. Na miejscu dostępne będą także przekąski i napoje.

Partnerem wydarzenia jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, która zadbała również o komfort widzów i dostarczyła wygodne, kolorowe leżaki. – Sceneria parku i leżaki kreują oryginalną atmosferę letniego kina. Zachęcamy do wygodnego oglądania i życzymy barwnych, filmowych emocji – mówi Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego FFiL Śnieżka SA – W filmowy kontekst świetnie wpisuje się również nasza farba Śnieżka Satynowa. Jak można zobaczyć w spotach kampanii reklamowej, doskonale sprawdza się ona na planie filmowym, gdzie ważna jest nie tylko widowiskowa gra świateł, ale także ponadprzeciętna trwałość w przypadku kręcenia najbardziej wymagających scen akcji – dodaje.
Autor: Śnieżka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt