chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Ergo-Grip „11 w 1” - niezbędnik każdego malarza

Ergo-Grip „11 w 1” - niezbędnik każdego malarza

18.11.2009
Ergo-Grip „11 w 1” marki Richard to innowacyjne narzędzie, niezastąpione przy pracach malarskich, które łączy w sobie jedenaście różnych zastosowań.

Chemia budowlana - Ergo-Grip „11 w 1” - niezbędnik każdego malarza

Najwyższa pora rozstać się z ciężką skrzynką narzędziową


Malowanie ścian i sufitów, jak i uprzednie przygotowanie powierzchni, wymagają użycia bardzo wielu narzędzi o różnorodnym zastosowaniu. Każdy doświadczony malarz wie, że sam pędzel i wałek nie wystarczą, żeby pomalowana ściana prezentowała się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Najpierw trzeba zeskrobać starą warstwę malarską, zaszpachlować i zniwelować nierówności, czy też usunąć niepotrzebne gwoździe i haki. Z kolei pomalowana ściana wymaga przykręcenia nowych uchwytów, a użyte do malowania wałki czeka gruntowne czyszczenie. Do wykonania powyższych czynności potrzeba zazwyczaj kilku, a czasami nawet kilkunastu narzędzi. Richard, kanadyjski producent narzędzi ręcznych wpadł na pomysł, jak znacząco zredukować koszty zakupu odpowiedniego sprzętu i ograniczyć rozmiary skrzynki narzędziowej. Opatentowane narzędzie Ergo-Grip „11 w 1” sprosta wszystkim powyższym zadaniom, choć jest wielkości przeciętnej szpachelki.
REKLAMA:


Ergo-Grip „11 w 1” to narzędzie wielofunkcyjne, które służy do przygotowywania powierzchni do malowania oraz wykonywania innych prac około malarskich. Przy pomocy Ergo-Grip „11 w 1” można min. zeskrobać starą farbę, tapetę lub rozprowadzić na ścianie masę szpachlową. Specjalnie zaprojektowany otwór ułatwi szybkie usunięcie ze ściany gwoździ, haczyków i wkrętów. W uchwycie narzędzia znajduje się chowany wkrętak gwiazdkowy, który posłuży do odkręcania i przykręcania gniazdek, włączników, czy kinkietów. Ponadto narzędzie firmy Richard zawiera wygodny otwierać do butelek i puszek, a także mini-młotek przeznaczony do zamykania otwartego opakowania farby. Specjalnie wyprofilowane ostrze Ergo-Grip „11 w 1” będzie pomocne przy czyszczeniu wałka po zakończeniu prac malarskich, a znajdujący się po drugiej stronie szpic służy do usuwania zabrudzeń i nadmiaru farby z trudnodostępnych miejsc.

Narzędzie wielofunkcyjne firmy Richard jest bardzo wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Ostrze wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i korozyjne działanie wody. Ergonomiczny uchwyt dopasowany został do kształtu dłoni i pokryty specjalnym tworzywem, które eliminuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z ręki. Umiarkowana waga (185 g) oraz długość (23 cm) narzędzia, sprawiają jest ono poręczne i nawet długotrwała praca z jego wykorzystaniem nie jest dla użytkownika męcząca.

Narzędzie wielofunkcyjne Ergo-Grip „11 w 1”:
waga: 185 g
długość: 23 cm
cena: 54 zł
producent: Richard
dystrybutor: B.M. Polska.
Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt