chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Farby Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » farby » Podsumowanie „Warsztatów małego designera” z Tikkurila

Podsumowanie „Warsztatów małego designera” z Tikkurila

29.06.2016
I etap „Warsztatów małego designera” z Tikkurila już się zakończył. W Galerii Raj w Dębicy od poniedziałku do niedzieli, dzieci i dorośli mogli „wymalować sobie” koszulkę według własnego pomysłu.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Dla uczestników warsztatów firma przygotowała specjalne farby i flamastry oraz t-shirty w pełnej rozmiarówce, tak, aby każdy mógł wziąć udział w zabawie. A chętnych do wspólnego projektowania nie brakowało. Podobnie jak poprzednie warsztaty organizowane przez firmę Tikkurila, tak i ta akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mimo upału, który bardziej sprzyjał wypoczynkowi nad wodą, stoisko Tikkurila licznie odwiedzali duzi i mali amatorzy designu. Spod ich pędzli wychodziły prawdziwe dzieła sztuki.

„Poziom artystyczny prac, które powstawały na warsztatach, naprawdę nas zaskoczył – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR w Tikkurila. To wręcz niesamowite, jak wielkie talenty kryją w sobie mieszkańcy Dębicy i okolic, jak bardzo są kreatywni i twórczy” – dodaje Magdalen Olszewska.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Na profilu Galerii Raj, w specjalnym albumie „Warsztaty małego designera z Tikkurila”, uczestnicy mogą publikować swoje zdjęcia prezentujące wykonane na warsztatach koszulki. Autorzy zdjęć, które zbiorą najwięcej polubień wygrają bony na zakupy do sklepu Martes Sport. Pierwsze zgłoszenia już są.

„Warsztaty małego designera” to kolejna edycja autorskiego programu skierowanego do społeczności lokalnej organizowanego przez Tikkurila Polska SA we współpracy z Galerią Raj w Dębicy. Od 2014 roku firma prowadzi cykliczne spotkania otwarte dla wszystkich zainteresowanych, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonują różne prace rozwijające zdolności manualne oraz pobudzające kreatywność, np. „Warsztaty małego majsterkowicza” (budowanie karmników dla ptaków czy koszyczków wielkanocnych), „Bombki (jak) malowane” (wspólne przedświąteczne malowanie bombek), „Kolorowy i bezpieczny dzień dziecka” (malowanie z dziećmi wielkoformatowych plansz edukacyjnych prezentujących zasady bezpieczeństwa na drodze).

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Farby

Nowości produktowe
Kolorowe inspiracje
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt