chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Trendbook MAGNAT 2012 - przewodnik po szlachetnych barwach

Trendbook MAGNAT 2012 - przewodnik po szlachetnych barwach

26.09.2012
Chemia budowlana - Fot. Magnat
Fot. Magnat
Szukasz inspiracji i nowych barw do swojego wnętrza? Najnowsze trendy kolorystyczne na rok 2012, zebrane i zaprezentowane zostały w poradniku pełnym pomysłów i stylizacji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zajrzyj i zainspiruj się magią barw!

Trendbook MAGNAT 2012 to przewodnik, który stanowi źródło inspiracji dla każdego, kto poszukuje nowych rozwiązań w stylizacji wnętrz. W poradniku przedstawione zostały cztery trendy kolorystyczne marki Magnat na rok 2012: Eco Design, Multikulturalizm, XXI wiek i Wiatr przyszłości. Każdy z nich odzwierciedla inne podejście do kolorów w aranżacji wnętrz.

Chemia budowlana - Fot. Magnat
Fot. Magnat
- Proponowane przez nas zestawy kolorów inspirowane są najnowszymi światowymi trendami i zjawiskami, które obserwujemy na co dzień – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Z jednej strony odczuwamy potrzebę harmonii z naturą, a w architekturze i sztuce widoczne są liczne rozwiązania nawiązujące do przyrody. Z drugiej strony, istnieje w nas również dążenie do nowoczesności i do minimalistycznych kreacji inspirowanych zasadą, że „piękno tkwi w prostocie”. Wreszcie, jesteśmy świadkami wzajemnego oddziaływania na siebie różnorodnych kultur, które często żyją obok siebie, ale nie ze sobą. – Te, często sprzeczne ze sobą tendencje, mają wpływ na to, jakimi przedmiotami się otaczamy i w jakich wnętrzach chcemy przebywać. Znajduje to również odzwierciedlenie w zaprezentowanych przez nas trendach kolorystycznych – dodaje Łukasz Dobrowolski.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Magnat
Fot. Magnat
Przewodnik opracowany został we współpracy z ekspertami zajmującymi się architekturą wnętrz, stylizacją i designem, a także psychologią koloru. Wykonany w nowoczesnej formie, stanowi swoisty kompas, dzięki któremu możemy sprawnie poruszać się w bogatym świecie barw, struktur i stylów. Każdy z trendów zaprezentowanych w przewodniku przedstawia stylizacje i dopasowane do nich zestawy kolorów farb MAGNAT oraz systemów dekoracyjnych MAGNAT Style.

Trendbook pokazuje, że barwami można żonglować, dobierając je w zależności od naszego charakteru lub nastroju. Przyszłość projektowania to metafizyka i psychologiczne wykorzystanie kolorów, według indywidualnych potrzeb człowieka. Zależnie od upodobań możemy więc wybierać spośród wysmakowanych kompozycji zieleni z trendu „Eco Design”, projektowanych z rozmachem wnętrz „Wiatru przyszłości”, mieszanki różnych struktur i faktur „Multikulturalizmu”, bądź nowoczesnych i funkcjonalnych kreacji trendu „XXI wiek”.

Chemia budowlana - Fot. Magnat
Fot. Magnat
W poradniku znajdziemy liczne aranżacje, które podpowiedzą nam, jakie kolory i struktury wybrać do ścian, tak aby nadać wnętrzom indywidualny rys. Atrakcyjne zdjęcia stanowią źródło inspiracji do tego, jak odmienić dotychczasowe oblicze wnętrza i stworzyć w nim inny nastrój.
Autor: Magnat - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt