chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Farby do pokoju dziecięcego

Farby do pokoju dziecięcego

27.08.2012
Planujesz remont pokoju dziecięcego i nie wiesz czym go pomalować? Wybierz przyjazne dla zdrowia lateksowe farby hypoalergiczne.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Wybierając farby z myślą o pokoju dziecięcym, powinniśmy zadbać, aby były one przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i nie działały uczulająco. Dlatego najlepiej zdecydować się na produkt posiadający certyfikat hypoalergiczny – świadectwo przyznane przez renomowany ośrodek daje nam gwarancję, że emulsja pozbawiona jest szkodliwych substancji, a tym samym nie wywoła u dziecka podrażnienia ani reakcji alergicznej.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Wśród farb o takich właściwościach warto zwróć uwagę na hypoalergiczne emulsje lateksowe marki Dekoral Fashion: Colour & Style oraz Akrylit W Fashion Collection. Tworzą one bardzo trwałe i gładkie, a zarazem niepylące powłoki. Są dodatkowo odporne na szorowanie i mycie, co jest ogromną zaletą w pokoju dziecięcym. Umożliwiają również prawidłowe oddychanie ścian, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu wilgoci oraz rozwojowi mikroorganizmów mających również niekorzystny wpływ na zdrowie. Jednocześnie bogata paleta kolorów pozwala na tworzenie wnętrz, które na pewno spodobają się najmłodszym.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Przystępując do remontu, powinniśmy rozpocząć od dokładnego przygotowania ścian – usuwamy stare, luźne powłoki, uzupełniamy ubytki, a na koniec całość pokrywamy farbą gruntującą. Następnie możemy już nakładać emulsję za pomocą wałka lub płaskiego pędzla (wcześniej warto dobrze wymieszać farbę). W trakcie malowania oraz przez pewien czas po jego zakończeniu nie zapominamy o wietrzeniu pomieszczenia.

Autor: Dekoral - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt