chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Receptury on-line - aplikacja firmy Bolix

Receptury on-line - aplikacja firmy Bolix

24.07.2012
Receptury on-line to projekt firmy Bolix, służący udzielaniu dystrybutorom szczegółowych informacji na temat dostępnych kolorów.

Chemia budowlana - Fot. Bolix Paleta barw Spektrum
Fot. Bolix Paleta barw Spektrum
Internet zawiera nieograniczone zasoby wiedzy, którą często trzeba odpowiednio przefiltrować, by stała się wartościowa i użyteczna. Nowa aplikacja firmy Bolix skierowana jest do dystrybutorów posiadających mieszalnik firmy, którzy chcą szybko i skutecznie poznać recepturę danego koloru. Zamieszczona na stronie producenta, w zakładce dedykowanej właśnie dystrybutorom, opiera się na prostym formularzu, którego wypełnienie prowadzi do otrzymania oczekiwanej specyfiki danej barwy.

REKLAMA:


- W kolejnych rubrykach wybiera się odpowiednią paletę i grupę produktową, a następnie wyrób w ramach grupy oraz konkretny kolor – informuje Marek Zając z firmy Bolix – W efekcie, otrzymujemy gotową recepturę, a w niej: wielkość, jednostkę i rodzaj bazy, a także pigmenty i ich ilość. Pigmenty są też opisane w dodanej do receptury legendzie.

Istnieje również możliwość skrótowego wybrania koloru poprzez mini-wyszukiwarkę receptur. Ponadto, w przypadku braku danej receptury w bazie, można zlecić jej przygotowanie. Wszystkie funkcje aplikacji dostępne są w prostej, przejrzystej formie. Receptury on-line to kolejny etap usprawniania komunikacji między producentem a dystrybutorem, który ma skutkować dostarczeniu szerokiej, kompletnej i precyzyjnie zdefiniowanej oferty chemii budowlanej finalnemu odbiorcy.

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt