chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Najbardziej ekonomiczny sposób na modną powłokę o wysokim połysku

Najbardziej ekonomiczny sposób na modną powłokę o wysokim połysku

14.03.2012
Błyszczące lub polerowane powierzchnie stanowiły we wszystkich okresach historii ambitnego meblarstwa dowód najwyższego kunsztu rzemieślniczego i istotę pojęcia "nadawania przedmiotom dodatkowej wartości".

Chemia budowlana - Najbardziej ekonomiczny sposób na modną powłokę o wysokim połysku
Trend ten i dziś pozostaje żywy. Przy wytwarzaniu wysokopołyskowych powierzchni klasyczna, ale niestety droga i czasochłonna metoda natrysku z następującym po nim delikatnym szlifem i polerowaniem wielu elementów o różnych kształtach wciąż jeszcze jest aktualna.

REKLAMA:


Milowy krok w zakresie wykonalności i ekonomii stanowi tu metoda aplikacji walcowej z uzyskaniem efektu końcowego. Dzięki połączeniu nowych technologii lakierniczych z niezbędnym know-how w dziedzinie aplikacji, w określonych warunkach tego rodzaju proces da się przeprowadzić nawet na istniejących już urządzeniach. Współgranie żądanego nośnika, urządzeń technlogicznych i odpowiedniego materiału lakierniczego ma decydujące znaczenie w wysokopołyskowych systemach do aplikacji walcowej. 3H-Lacke jest kompetentnym partnerem w tej trudnej dziedzinie, ponieważ nie od dziś wiadomo, że bliski indywidualny kontakt i towarzyszące mu zaufanie pomiędzy producentem lakieru i jego odbiorcą stanowi gwarancję właściwego wyniku końcowego. Na stoisku targowym zaprezentowano cały szereg wysokopołyskowych powierzchni wykonanych technologii walcowej na najróżniejszych podłożach oraz kolorach. Poza wyborem i stworzeniem receptury właściwego materiału lakierniczego 3H-Lacke wspiera swoich klientów swoim know-how i jest partnerem, doradcą oraz usługodawcą serwisowym w jednym.

Źródło: Remmers

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt