chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 marki Ferm

Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 marki Ferm

18.03.2010
W ofercie firmy Proma Polska zaprezentowanej w nowym katalogu „Maszyny i narzędzia 2010” pojawiło się Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. To wszechstronne urządzenie znacznie ułatwia pracę, a także pozwala zaoszczędzić czas.

Chemia budowlana - Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 marki Ferm
Częste zmienianie elektronarzędzi podczas pracy jest uciążliwe. Każde urządzenie trzeba podłączyć i przygotować przed użyciem, co jest czasochłonne. Rozwiązaniem tego problemu jest użycie narzędzia wielofunkcyjnego, pozwalającego na wykonanie wielu różnych czynności.
REKLAMA:


Jedno urządzenie, wiele zastosowań


Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 firmy Proma Polska służy do szlifowania, cięcia i skrobania. Urządzenie doskonale sprawdza się przy wszelkiego typu pracach wykończeniowych i instalacyjnych, również tych wykonywanych w trudno dostępnych miejscach. Napędzane jest silnikiem o mocy 180 W pozwalającym na osiągnięcie prędkości do 21000 oscylacji na minutę. W skład wyposażenia podstawowego wchodzą wymienne akcesoria, takie jak skrobak, brzeszczot, płyta mocująca oraz dwa papiery ścierne o różnych grubościach ziarna. Dodatkowo do narzędzia dokupić można między innymi tarczę tnącą do metalu, oraz każde z akcesoriów podstawowych jeśli ulegnie zużyciu.

Chemia budowlana - Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 marki Ferm
Niewątpliwą zaletą Narzędzia wielofunkcyjnego FOT-180 jest możliwość szybkiej i nieskomplikowanej wymiany akcesoriów przy użyciu klucza imbusowego. Dzięki temu błyskawicznie możemy zmienić funkcję urządzenia i dostosować je do specyfiki pracy. Niewielka waga narzędzia oraz ergonomicznie zaprojektowana rękojeść sprawiają, że nawet długotrwała praca nim jest bardzo wygodna.

Dystrybutor: Proma Polska.
Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 marki Ferm, cena brutto: 229 zł.

Autor: Proma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt