chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Naturalnie czysty piekarnik od marki Pomoc Domowa

Naturalnie czysty piekarnik od marki Pomoc Domowa

21.12.2021
Umyte okna, odkurzone wszystkie kąty, błyszczące podłogi to zwykle punkt honoru każdej pani domu szykującej się na nadchodzące święta. Jednak, aby towarzyszył temu również wspaniały zapach świątecznego ciasta, warto wcześniej zadbać także o to, aby i piekarnik lśnił czystością przed wielkim pieczeniem. Zwłaszcza, że przy użyciu tradycyjnych preparatów od marki Pomoc Domowa jest to bajecznie proste.

Chemia budowlana - Fot. Pomoc Domowa Natural
Fot. Pomoc Domowa Natural

Robiąc przedświąteczne zakupy, trzeba pamiętać nie tylko o prezentach dla najbliższych i potrzebnych produktach spożywczych. Warto też zaopatrzyć się w środki pozwalające na szybkie i skuteczne porządki w domu. Biorąc pod uwagę, że okres bożonarodzeniowy to czas wielu wspaniałych wypieków, z pewnością trzeba wcześniej zadbać o to, aby nasz piekarnik był gotowy na to wyzwanie.

Chemia budowlana - Fot. Pomoc Domowa Natural
Fot. Pomoc Domowa Natural

Przyda się fachowa pomoc domowa


Okazuje się, że preparaty oparte na naturalnych składnikach pozwalają na szybkie i skuteczne usunięcie uporczywych zabrudzeń, choćby z najbardziej zanieczyszczonego piekarnika. Nawet jeśli wcześniej przypaliła się w nim zapiekanka lub zapiekł tłuszcz, wszystko uda się wyczyścić bez najmniejszego problemu przy pomocy samodzielnie przygotowanej pasty do czyszczenia przypaleń w piekarniku. Co ważne, środek ten w żaden sposób nie zniszczy piekarnika, gdyż nie rysuje czyszczonej powierzchni. Zatem po wszystkim będzie on wyglądał, jakby właśnie przyjechał ze sklepu ze sprzętem AGD.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Pomoc Domowa Natural
Fot. Pomoc Domowa Natural

Wystarczy rozpylić i przetrzeć


Jak zatem przygotować pastę do czyszczenia przypaleń w piekarniku? To bardzo proste! Należy połączyć ze sobą składniki marki Pomoc Domowa Natural – Sodę Oczyszczoną i Ocet 14% Skoncentrowany Gospodarczy. Wystarczy zabrudzoną powierzchnię najpierw posypać sodą, a następnie spryskać ją octem. Po kilku minutach przetrzeć spryskaną powierzchnię mokrą, miękką ściereczką. Jeśli zabrudzenie jest naprawdę duże, warto powtórzyć tę czynność.

Z pewnością dużym atutem pasty do czyszczenia przypaleń w piekarniku jest to, że doskonale sprawdzi się ona nie tylko do czyszczenia piekarnika, ale również płyty grzewczej. Dzięki temu na święta będziemy mieli lśniąco czyste najważniejsze urządzenia potrzebne do przygotowania wspaniałych świątecznych potraw dla całej rodziny.

Dowiedz się, jak samodzielnie przygotować naturalną pastę do czyszczenia przypaleń w piekarniku: https://www.youtube.com/watch?v=wAvDYLNpA08Na produkt składają się:
Producent/Marka: Pomoc Domowa Natural
Produkt: Soda oczyszczona gospodarcza
Opakowanie: Saszetki
Gramatura: 4 x 100g
Konsystencja: Proszek
Produkt można zakupić pod adresem: https://epomocdomowa.pl/pl/p/Soda-oczyszczona-gospodarcza-4x100g/85

Producent/Marka: Pomoc Domowa Natural
Produkt: Ocet 14% Skoncentrowany Gospodarczy
Opakowanie: Atomizer
Gramatura: 500 ml
Konsystencja: Płyn
Produkt można zakupić pod adresem: https://epomocdomowa.pl/pl/p/Ocet-gospodarczy-14-skoncentrowany-500-ml/81

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_drewno' doesn't exist