chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Farba kredowa LuxDecor Chalk-it – nowość w ofercie marki LuxDecor

Farba kredowa LuxDecor Chalk-it – nowość w ofercie marki LuxDecor

25.10.2019
LuxDecor to marka skupiająca ekologiczne produkty do dekoracji i ochrony drewna. Nowością w ofercie jest kompletny system produktów przeznaczonych do stylizacji i renowacji mebli. W jego skład wchodzą: Farba kredowa Chalk-it, Podkład gruntujący pod farby kredowe, Odtłuszczacz oraz Wosk i Lakier służące do zabezpieczania wykonanych efektów.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
LuxDecor Chalk-it to wysokiej jakości farba kredowa, przeznaczona do stylizacji i renowacji mebli. Charakteryzuje się matowym wykończeniem, dobrą przyczepnością do podłoża i szybkim schnięciem. Daje nieograniczone możliwości dekoracyjne. Dzięki jej zastosowaniu można otrzymać gładką jedno-, wielokolorową lub postarzoną powierzchnię. Farba Chalk-it nie wymaga usuwania starych warstw malarskich, doskonale się rozprowadza, bardzo dobrze kryje i tworzy aksamitną, miłą w dotyku powłokę. Jest produktem ekologicznym (minimalna zawartość LZO), hypoalergicznym (świadectwo Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej) i bezpiecznym dla użytkownika. Spełnia wytyczne normy EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” (można nią malować dziecięce meble i zabawki). Dostępna jest w palecie 40 atrakcyjnych kolorów. Pozostałe produkty systemu Chalk-it (odtłuszczacz, grunt, lakier i wosk) są niezbędnym wsparciem podczas prac renowacyjnych.

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt