chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Impregnat LuxDecor NJORD

Impregnat LuxDecor NJORD

17.05.2018
LuxDecor Njord to impregnat przeznaczony do malowania pionowych powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (m.in. elewacje, domy, wiaty, altany, płoty).

Chemia budowlana - Impregnat LuxDecor NJORD. Fot. LuxDecor
Impregnat LuxDecor NJORD. Fot. LuxDecor
Polecany do stosowania na drewno statycznie nieobciążane, niemające kontaktu z gruntem i nienarażone na stały kontakt z wodą. Po zaschnięciu tworzy bardzo trwałą, satynową powłokę odporną na warunki atmosferyczne, pleśń i wilgoć. Dostępny w 14 oryginalnych kolorach.

LuxDecor NJORD znacząco różni się od impregnatów do drewna dostępnych na rynku. Jego nietypowość wynika z unikalnej kolorystyki, siły i jakości krycia oraz powłoki. Produkt skutecznie łączy najlepsze cechy impregnatu i farby. Malowanie impregnatem nie nastręcza żadnych trudności. Do wykonania tej czynności wystarczy zwykły pędzel. LuxDecor NJORD należy nanosić cienką warstwą wzdłuż słojów drewna. Zaleca się stosowanie dwóch warstw. Praca z produktem nie wymaga od odbiorcy fachowej wiedzy na temat chemii do drewna.
Przeczytaj również: Bondex Strong Wood Protection
Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Jak skutecznie wyczyścić kamień, gres, klinkier, marmur i granit?
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt