chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Hitachi UM 16VST

Hitachi UM 16VST

11.05.2011
W ofercie firmy Hitachi nie było do tej pory maszyn tego typu. Wprowadzona obecnie na rynek mieszarka jest oceniana przez fachowców jako produkt wyróżniający się zarówno pod względem funkcjonalności jak i konstrukcji.

Chemia budowlana - Hitachi UM 16VST
Przykładowo w urządzeniu Hitachi UM 16VST wykorzystano silnik o mocy 1500 Watów z dwiema przekładniami. Zastosowane dwa elektroniczne systemy wspomagają pracę maszyny. W pierwszym pozwalają na łagodny rozruch mieszadła, w drugim zaś pozwalają na elektroniczne sterowanie maksymalną prędkością obrotową (pokrętłem umieszczonym w uchwycie, podobne do spotykanego w wiertarkach pokrętła wstępnej regulacji obrotów).

REKLAMA:


W przeprowadzonych testach Mieszarki doskonale radzą sobie z rozruchem i mieszaniem mieszanki zaprawy z niewielką ilością wody. Produkt dedykowany dla ekip budowlanych zawodowo zajmujących się pracami typu układanie glazury, ocieplanie budynków, murowanie, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest urabianie zapraw, ale także dedykowany do mieszania żywic i substancji wrażliwych na utlenianie z uwagi na regulowaną prędkość obrotową.

Opis produktu:


- Praktyczne i profesjonalne mieszarki z nowej serii UM
- Włącznik on/off z płynną regulacją obrotów dla łatwiejszej i wydajniejszej pracy
- Płynny i łagodny start dzięki funkcji soft start
- Duży zderzak zabezpieczający przed uszkodzeniami
- Wyposażenie w zestawie: mieszadło 120mm dla UM12VST lub 160mm dla UM16VST, klucz x 2, klucz imbus, szczotki węglowe, przedłużka

Chemia budowlana - Hitachi UM 16VST


Autor: Hitachi - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt