chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » SOS dla elewacji

SOS dla elewacji

17.06.2010
Powodów pojawienia się mikroorganizmów na elewacji budynku może być wiele. Dzięki nowoczesnym preparatom w bardzo szybki i prosty sposób możemy się ich pozbyć.

Chemia budowlana - SOS dla elewacji
Do rozwoju mikroorganizmów na powierzchni elewacji potrzebny jest odpowiedni, sprzyjający klimat czyli wilgotność i temperatura. Zależnie od otoczenia i położenia ściany wobec kierunków świata istnieje mniejsze lub większe ryzyko rozwoju alg. Na ścianach północnych i wschodnich oraz w pobliżu drzew, w obszarach o podwyższonym skażeniu środowiska lub w otoczeniu zbiorników wodnych zagrożenie pojawienia się na elewacji grzybów i alg jest bardzo wysokie.
Przeczytaj również: Baumit FassadenReiniger
REKLAMA:


Aby zmniejszyć ryzyko rozwoju mikroorganizmów należy stosować dodatki grzybobójcze w tynkach i farbach. Jednym z polecanych sposobów na pozbycie się zielonych nalotów jest wykorzystanie do czyszczenia elewacji środka do usuwania grzybów i alg Baumit SanierLösung. Produkt usuwa istniejące mikroorganizmy i hamuje ich dalszy rozwój. Jest odporny na działanie wody i warunków atmosferycznych, a do tego nie wytwarza powłoki paroszczelnej.

Chemia budowlana - SOS dla elewacji

Dane techniczne:


Zużycie: 50 – 100 g/m2 (przy dwukrotnym natrysku)
Gęstość: ok. 1kg/dm3
Opakowanie: pojemnik 10kg

Cena netto: 178,50 PLN

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt