chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Jedyny mrozoodporny klej dyspersyjny na rynku!

Jedyny mrozoodporny klej dyspersyjny na rynku!

28.09.2009
Ofertę firmy KREISEL wzbogacił wyjątkowy klej do płytek na bazie polimerów: KLEJ DYSPERSYJNY 111.

Chemia budowlana - Jedyny mrozoodporny klej dyspersyjny na rynku!
Innowacją jest jego odporność na mróz - można go zastosować na zewnątrz pomieszczeń. Klej ten charakteryzuje się łatwością aplikacji (gotowy do stosowania, nie wymaga mieszania z wodą, z innymi materiałami), wysoką elastycznością i dużą przyczepnością do najróżniejszych podłoży od betonów, betonów na kruszywie lekkim, betonów komórkowych, tynków cementowych i cementowo-wapiennych, gipsowych po płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe, sztywne płyty wiórowe i OSB, "suche" jastrychy, jastrychy cementowe i anhydrytowe, także z ogrzewaniem podłogowym, stare okładziny ścienne z płytek ceramicznych oraz lamperie z farb olejnych itp. Przeznaczony jest do przyklejania płytek ceramicznych wszelkiego typu: gres, terakota, klinkier, glazura, płytki mozaikowe, płytek z kamienia naturalnego, a także płytek z tworzyw sztucznych.
O jego parametrach technicznych i roboczych najlepiej przekonać się stosując klej na płyty OSB i wiórowe, na które nie nadają się kleje na bazie cementu, ponieważ zaprawy te nie są w stanie przenieść ugięć powstających w podłogowych płytach OSB. Pod ich wpływem następuje odspojenie kleju cementowego od płyty wraz z płytkami. Poza tym przyczepność klejów cementowych do płyt OSB i wiórowych jest niewielka, nawet po odpowiednim przygotowaniu płyty.
Przeczytaj również: Bolix PE - klej do ceramiki
Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt