chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Olej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil

Olej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil

25.04.2017
Nowy produkt Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil sprawi, że ciepłe wieczory z książką w ręku czy śniadania na tarasie będą jeszcze przyjemniejsze. Dostępny w trzech gotowych kolorach: brązowym, szarym i czarnym będzie zdobił drewno wokół domu, skutecznie zabezpieczając je przed brudem czy wilgocią.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Opis produktu:


Olej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil to kompleksowe rozwiązanie do zewnętrznych powierzchni drewnianych. Zadba zarówno o stan drewna, jak i jego wygląd. Nowoczesna receptura produktu pozwala mu wniknąć głęboko w warstwy drewna i wzmocnić je od środka, zapewniając ochronę przed wilgocią, zanieczyszczeniami i nadmiernym pękaniem. Dzięki zawartości filtrów UV i bardzo małej strukturze pigmentów olej zapewnia wysoką trwałość koloru. Jednocześnie doskonale podkreśla naturalny rysunek drewna, dodając mu elegancji, przez co każdego dnia będzie ono czarować swym urokiem. Co więcej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil z powodzeniem można stosować do malowania mebli ogrodowych czy też pomostów i to z każdego rodzaju drewna, od krajowego modrzewia po egzotyczny Cumar.

Z Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil przygotowania do wiosny i lata będą bardzo proste i przyjemne. Szybkoschnąca formuła oleju pozwala, w przypadku takiej potrzeby, na pokrycie drewna kolejną warstwą już po kilku godzinach. Ponadto zakonserwowane powierzchnie będą chronione przez długi czas. Stworzony na bazie naturalnych olejów roślinnych produkt jest przyjazny dla zdrowia i środowiska. Gwarantuje komfort pracy, gdyż nie wydziela uciążliwego zapachu w trakcie malowania.
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Error: Table 'nevicom2_chemia.chemia_najczesciej_czytane_balkony' doesn't exist