chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » ANTOL FLEX 2K polimerowo-cementowa zaprawa hydroizolacyjna od Torggler

ANTOL FLEX 2K polimerowo-cementowa zaprawa hydroizolacyjna od Torggler

18.07.2016
Marka Torggler oferuje nowość polimerowo-cementowa zaprawa hydroizolacyjna Antol Flex 2K.

Chemia budowlana - Fot. Torggler
Fot. Torggler

Opis produktu:


Hydroizolacyjna zaprawa cementowa dwuskładnikowa, elastyczna, wzmocniona włóknami do wykonywania elastycznych izolacji wodoszczelnych, hydroizolacji balkonów i tarasów oraz ochronnego szpachlowania podłoży betonowych. Elastycznea cienkowarstwowa izolacja wodoszczelna naziemnych i podziemnych podłoży cementowych i murowanych z cegły. Izolacja wodoszczelna spękanych konstrukcji betonowych wanien, basenów i zbiorników wody. Elastyczna izolacja wodoszczelna podpłytkowa basenów, balkonów i tarasów średniej i dużej wielkości. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Produkt odporny na promieniowanie UV.

Zastosowanie:


Do wykonywania izolacji wodoszczelnych wobec ciśnienia dodatniego (parcie wody) i ujemnego (ssanie). Wykazuje wysoką przyczepność do podłoży mineralnych takich jak beton, keramzytobeton, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, płyty g/k. Podłoża muszą być mocne i stabilne. Zaprawę stosuje się na tarasach, balkonach, w basenach kąpielowych, zbiornikach wody technologicznej, betonowych zbiornikach na gnojowicę, do izolacji murów i słupów fundamentowych pod i nad ziemią, w kanałach, tunelach, itp. Posiada bardzo dobrą przyczepność do metali, płyt OSB, PCV itp. oraz po zagruntowaniu EKOR 61 do płyty g/k. Hydroizolacja może być pokryta płytkami ceramicznymi z zastosowaniem klejów: EKOR 12, EKOR 14, EKOR 22, EKOR 15 GRANDE FLEX, EKOR 17 MARMO lub szybkowiążącego EKOR 25 RAPID. Zwiększona elastyczność, odporność na sole oraz duży opór na dyfuzję CO2 powodują, że zaprawa jest stosowana do ochrony balkonów, mostów, wiaduktów, filarów, słupów, garaży otwartych, pomieszczeń mokrych itp. przed dzia-łaniem wody, różnicy temperatur, soli oraz przed karbonatyzacją. Stanowi zabezpie-czenie betonu w środowisku agresywnym np. w rolnictwie ochrona przed gnojowicą.
Chemia budowlana - ANTOL FLEX 2K polimerowo-cementowa zaprawa hydroizolacyjna od Torggler

Rodzaj opakowania: worek 25 kg + kanister 8,5 kg= komplet 33,5 kg.
Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt